Connect with us

Законодавство

Матеріальна допомога громадянам України за кордоном – не частіше ніж раз на місяць

Набрали чинності внесені 27 грудня 2017 р. постановою № 1058 Кабінету Міністрів України зміни до Порядку формування і використання закордонними дипломатичними установами України коштів державного бюджету для здійснення заходів щодо захисту прав та інтересів громадян України за кордоном, затвердженого постановою КМУ від 11 липня 2012 р. № 651.

Розширено способи допомоги громадян України за кордоном (оплата правничої допомоги, оплата вартості транспорту для виїзду з країни із надзвичайною ситуацією); встановлено обмеження для надання матеріальної допомоги громадянам України, які постраждали за кордоном (не частіше місяця та не більше двократного розміру суми, визначеної КМУ для закордонних відряджень); на закордонні дипломатичні установи України покладено обов’язок використовувати кошти державного бюджету також для фінансування витрат, пов’язаних з кримінальним переслідуванням громадян у країні-агресорі.

Зміни до Порядку з одного боку розширюють можливості захисту громадян України за кордоном, і водночас встановлюють обмеження проти зловживань в цій сфері.

Читати далі
Клікніть для коментування

You must be logged in to post a comment Login

Залишати коментар

Новини на емейл

Правові новини від LexInform.

Один раз на день. Найактуальніше.

Digital-партнер


© ТОВ "АКТИВЛЕКС", 2018-2023
Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на LEXINFORM.COM.UA
Всі права на матеріали, розміщені на порталі LEXINFORM.COM.UA охороняються відповідно до законодавства України.