Connect with us

Законодавство

Міжнародна передача транспортних засобів, пристосованих для військових цілей, – поза державним контролем

Набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України» № 327.

Більшість зміни, внесених загалом до 7-ми різних постанов Кабміну, стосуються будівництва, технічного нагляду та вводу в експлуатацію будівель.

Майже у всіх змінено вимоги до вказання  розташування об’єкту будівництва. До набрання чинності постановою № 327 стосовно об’єкту будівництва в документації вказувались точна поштова адреса та будівельна адреса об’єкту. Відтепер, достатнім є вказівка на місце розташування об’єкту будівництва. Також, в разі, якщо будівництво нове, обов’язково вказується кадастровий номер земельної ділянки та місцезнаходження земельної ділянки, на якій розташовуватиметься об’єкт будівництва, згідно з документом, що посвідчує право власності (користування) такою ділянкою.

З  Порядку виконання підготовчих і будівельних робіт, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 13 квітня 2011 р. № 466 «Деякі питання виконання підготовчих і будівельних робіт» (з додатків та тексту порядку) виключено слова «технічне переоснащення». Отже, відтепер, відповідно до порядку, будівельними роботами вважаються роботи з нового будівництва, реконструкції, реставрації, капітального ремонту.

Також зміни внесені до постанови КМУ від 20 листопада 2003 р. № 1807 – Додаток до Порядку здійснення державного контролю за міжнародними передачами товарів військового призначення, згідно з якими з переліку товарів військового призначення, які можуть надходити з-за кордону та за передачею яких встановлюється державний контроль, виключено наземні транспортні засоби, які пристосовані до військових цілей та мають балістичний захист, а також захисні матеріали (сталеві та інші).

Читати далі
Клікніть для коментування

You must be logged in to post a comment Login

Залишати коментар

Новини на емейл

Правові новини від LexInform.

Один раз на день. Найактуальніше.

Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України
||
№ Документа: 327
Дата прийняття: 25.04.2018
Дата набрання чинності: 28.04.2018
Дата реєстрації в Мінюсті: Немає
Номер реєстрації в Мінюсті: Немає
Внутрішній номер документа: Немає

Digital-партнер


© ТОВ "АКТИВЛЕКС", 2018-2023
Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на LEXINFORM.COM.UA
Всі права на матеріали, розміщені на порталі LEXINFORM.COM.UA охороняються відповідно до законодавства України.

Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України
||
№ Документа: 327
Дата прийняття: 25.04.2018
Дата набрання чинності: 28.04.2018
Дата реєстрації в Мінюсті: Немає
Номер реєстрації в Мінюсті: Немає
Внутрішній номер документа: Немає