Connect with us

Законодавство

Нацкомзв’язку штрафуватиме за новою Інструкцією

Опубліковано

В Міністерстві юстиції зареєстровано рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації від  26 грудня 2017 р. № 670, яким затверджено Інструкцію з оформлення в Національній комісії матеріалів про адміністративні правопорушення.

Інструкція деталізує порядок розгляду адміністративних правопорушень у сфері зв’язку. Врегульовано питання оформлення протоколів про адмінравопорушення, їх облік та реєстрацію в журналі, розгляд справ та виконання постанов про накладення адміністративного стягнення. Змінено типові форми протоколу про адміністративне правопорушення та постанови про накладення адміністративного стягнення.

За встановленою процедурою при виявленні факту порушення законодавства про телекомунікації, поштовий зв’язок та радіочастотний ресурс України, порушення порядку провадження господарської діяльності в галузі зв’язку, представник Національної комісії складає на порушника протокол про адміністративне правопорушення нового затвердженого зразка.

На підставі протоколу формується справа про адміністративне правопорушення, яку розглядають уповноважені посадові особи Національної комісії (за ст.ст. 146, 164 Кодексу України про адміністративні правопорушення справу розглядає суд, а за ст. 148 КПАП – Національна поліція).

Примусове виконання адміністративного стягнення у вигляді штрафу здійснюється органом державної виконавчої служби.

Продовжити читання →
Натисніть, щоб прокоментувати

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

Новини на емейл

Правові новини від LexInform.

Один раз на день. Найактуальніше.

Digital-партнер


© ТОВ "АКТИВЛЕКС", 2018-2024
Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на LEXINFORM.COM.UA
Всі права на матеріали, розміщені на порталі LEXINFORM.COM.UA охороняються відповідно до законодавства України.