Connect with us

Законодавство

При реєстрації цінних паперів печатка більше не обов’язкова

Опубліковано

В Міністерстві юстиції України зареєстровано рішення Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку України від 21 грудня 2017 р. № 923 «Про внесення змін до деяких нормативно-правових актів Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку (щодо використання печаток юридичними особами та фізичними особами – підприємцями)».

Деталізовано процедуру повернення реєструвальним органом документів акціонерному товариству без розгляду у випадках відмови в зупиненні обігу акцій, відновленні обігу акцій, скасуванні реєстрації випуску акцій та анулюванні свідоцтва про реєстрацію випуску акцій.

В розпорядженні про зупинення обігу облігацій більше не буде вказуватися інформація про дату, з якої обмежується здійснення операцій у системі депозитарного обліку з облігаціями цього випуску.

Включено норму, що зміна найменування юридичної особи у зв’язку з перетворенням акціонерного товариства в інше господарське товариство не є обов’язковою підставою для заміни свідоцтва (свідоцтв) про реєстрацію випуску облігацій.

Нанесення відбитку печатки на документи, які подаються до Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку України, перестає бути обов’язковим.

Продовжити читання →
Натисніть, щоб прокоментувати

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

Новини на емейл

Правові новини від LexInform.

Один раз на день. Найактуальніше.

Digital-партнер


© ТОВ "АКТИВЛЕКС", 2018-2024
Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на LEXINFORM.COM.UA
Всі права на матеріали, розміщені на порталі LEXINFORM.COM.UA охороняються відповідно до законодавства України.