Connect with us

Законодавство

Неоприлюднення інформації про використання публічних коштів буде підставою для перевірки

У Верховній Раді України зареєстровано проект Закону щодо посилення відповідальності за використання публічних коштів посадовими особами розпорядниками та одержувачами коштів державного та місцевих бюджетів, підприємств державного та комунального сектора економіки № 10255.

Зокрема новими частинами ст. 212-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення запропоновано встановити, що неоприлюднення, несвоєчасне оприлюднення інформації, обов’язкове оприлюднення якої передбачено законом України «Про відкритість використання публічних коштів», – тягнуть за собою накладення штрафу на посадових осіб від двадцяти п’яти до п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Читайте також: Податкові перевірки повертаються з 1 грудня

Оприлюднення недостовірної, неточної або неповної інформації, обов’язкове оприлюднення якої передбачено законом України «Про відкритість використання публічних коштів», – тягнуть за собою накладення штрафу на посадових осіб від п’ятдесяти до сімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Повторне протягом року вчинення будь-якого з передбачених порушень, за яке особу вже було піддано адміністративному стягненню, – тягнуть за собою накладення штрафу на посадових осіб від шістдесяти до вісімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Притягнення особи до адміністративної відповідальності буде підставою для включення заходів з проведення інспектування до планів проведення заходів державного фінансового контролю за ініціативою, що виявлена органами державного фінансового контролю.

Нагадаємо, Воєнний стан. Всі нормативні матеріали, алгоритми дій, роз’яснення, корисні ресурси

Читати далі

Новини на емейл

Правові новини від LexInform.

Один раз на день. Найактуальніше.

Digital-партнер


© ТОВ "АКТИВЛЕКС", 2018-2023
Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на LEXINFORM.COM.UA
Всі права на матеріали, розміщені на порталі LEXINFORM.COM.UA охороняються відповідно до законодавства України.