Connect with us

Законодавство

Нормативно-правові акти СБУ реєструватимуть за новим порядком

Опубліковано

Набрав чинності Указ Президента України від 17 травня 2024 р. № 333/2024, згідно з яким державна реєстрація нормативно-правових актів Служби безпеки України, які зачіпають права, свободи, законні інтереси громадян або мають міжвідомчий характер, у тому числі з питань контррозвідки, оперативно-розшукової діяльності та діяльності у сфері охорони державної таємниці, здійснюється в порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України.

Раніше реєстрацію нормативно-правових актів Служби безпеки України з питань контррозвідки, оперативно-розшукової діяльності, діяльності у сфері охорони державної таємниці, які зачіпають права, свободи й законні інтереси людини і громадянина або мають міжвідомчий характер, та забезпечення включення їх до Єдиного державного реєстру нормативно-правових актів було покладено на Уповноваженого Президента України з питань контролю за діяльністю Служби безпеки України.

Відповідні зміни внесено до Указу Президента України «Про повноваження та гарантії здійснення постійного контролю за діяльністю Служби безпеки України» від 18 травня 2007 р. № 427/2007.

Читайте також: Чергова реформа БЕБ

Кабінет Міністрів України має у місячний строк прийняти нормативно-правові акти, що випливають із цього Указу, передбачивши особливості реєстрації нормативно-правових актів Служби безпеки України з питань контррозвідки, оперативно-розшукової діяльності та діяльності у сфері охорони державної таємниці.

Службі безпеки України доручено здійснювати подання в установленому порядку на державну реєстрацію нормативно-правових актів Служби безпеки України, які зачіпають права, свободи, законні інтереси громадян або мають міжвідомчий характер, у тому числі з питань контррозвідки, оперативно-розшукової діяльності та діяльності у сфері охорони державної таємниці, а також нормативно-правових актів, якими змінюються, визнаються такими, що втратили чинність, нормативно-правові акти Служби безпеки України, які були зареєстровані Уповноваженим Президента України з питань контролю за діяльністю Служби безпеки України.

Водночас, визнано таким, що втратив чинність, Указ Президента України «Про порядок реєстрації нормативно-правових актів Служби безпеки України з питань контррозвідки, оперативно-розшукової діяльності та діяльності у сфері охорони державної таємниці» від 29 червня 1999 р. № 767/99.

Продовжити читання →

Новини на емейл

Правові новини від LexInform.

Один раз на день. Найактуальніше.

Про внесення змін до Указу Президента України від 18 травня 2007 року № 427/2007 та визнання такими, що втратили чинність, деяких указів Президента України
||
№ Документа: 333/2024
Дата прийняття: 17.05.2024
Дата набрання чинності: 21.05.2024
Дата реєстрації в Мінюсті: Немає
Номер реєстрації в Мінюсті: Немає
Внутрішній номер документа: Немає

Digital-партнер


© ТОВ "АКТИВЛЕКС", 2018-2024
Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на LEXINFORM.COM.UA
Всі права на матеріали, розміщені на порталі LEXINFORM.COM.UA охороняються відповідно до законодавства України.

Про внесення змін до Указу Президента України від 18 травня 2007 року № 427/2007 та визнання такими, що втратили чинність, деяких указів Президента України
||
№ Документа: 333/2024
Дата прийняття: 17.05.2024
Дата набрання чинності: 21.05.2024
Дата реєстрації в Мінюсті: Немає
Номер реєстрації в Мінюсті: Немає
Внутрішній номер документа: Немає