Connect with us

Законодавство

Нові вимоги до реєстрації випуску акцій товариств, що створюються у процесі приватизації та корпоратизації

Опубліковано

Набрало чинності рішення Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку від 28 листопада 2017 р. № 849 «Про внесення зміни до пункту 7 Порядку реєстрації випуску акцій акціонерних товариств, що створюються у процесі приватизації та корпоратизації».

Відповідно до нього,  підпункт 7.5 пункту 7 Порядку реєстрації випуску акцій акціонерних товариств, що створюються у процесі приватизації та корпоратизації, затвердженого рішенням Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку від 26 лютого 2013 р. № 248, буде викладене у такій редакції:
«7.5. Баланс товариства, складений на дату державної реєстрації товариства, та висновок аудитора (аудиторської фірми) щодо формування статутного капіталу товариства станом на дату державної реєстрації товариства або баланс товариства за перший звітний період та аудиторський висновок (звіт незалежного аудитора)/висновок (звіт) щодо огляду проміжної фінансової звітності за відповідний період, що містить висновки, яких дійшов аудитор, щодо відповідності
розміру статутного капіталу установчим документам, формування та сплати статутного капіталу із зазначенням переліку внесків, унесених в оплату статутного капіталу (акцій попереднього випуску), реквізитів платіжних документів (у разі оплати грошовими коштами) або актів приймання-передавання (при оплаті не грошовими коштами)».

До цього підпунктом 7.5 пункту 7 Порядку вимагалося лише: «Баланс, засвідчений підписами й печатками емітента та аудитора (аудиторської фірми), станом на дату державної реєстрації товариства».

Продовжити читання →
Натисніть, щоб прокоментувати

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

Новини на емейл

Правові новини від LexInform.

Один раз на день. Найактуальніше.

Digital-партнер


© ТОВ "АКТИВЛЕКС", 2018-2024
Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на LEXINFORM.COM.UA
Всі права на матеріали, розміщені на порталі LEXINFORM.COM.UA охороняються відповідно до законодавства України.