Connect with us

Законодавство

Одному фермеру не більше 150 мільйонів гривень підтримки

26.02.2018 На розгляд Комітету Верховної Ради України з питань податкової та митної політики направлено Проект Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо справедливого розподілу державної підтримки сільськогосподарських товаровиробників» від 23 лютого 2018 р. № 8059.

Проектом пропонується доповнити статтю 1 Закону України «Про державну підтримку сільського господарства України пунктом 1.4. «Загальна сума всіх встановлених цим Законом видів державної підтримки, наданих протягом одного бюджетного року особі та пов’язаним із нею особам у значенні підпункту 14.1.159 пункту 14.1 статті 14 Податкового кодексу України, не може перевищувати 150 мільйонів гривень. Особа, яка претендує на отримання державної підтримки, передбаченої цим Законом, зобов’язана повідомити центральний орган виконавчої влади, що забезпечує формування державної аграрної політики, політики у сфері сільського господарства, про всіх пов’язаних з нею осіб, які протягом бюджетного року є отримувачами державної підтримки, передбаченої цим Законом».

Також запропоновано передбачити можливість відкриття та здійснення перерахунку коштів на рахунку у системі електронного адміністрування податку на додану вартість на підставі реєстру платника, в якому допускається зазначення номера (серії) паспорта замість реєстраційного номера облікової картки платника податків для фізичних осіб які через свої релігійні переконання відмовились від його прийняття та повідомили про це відповідний контролюючий орган і мають відмітку у паспорті.

Розрахунок з бюджетом платників – сільськогосподарських товаровиробників, внесених до Реєстру отримувачів бюджетної дотації, пропонується здійснювати на підставі окремого реєстру, в якому допускається зазначення серії та номера паспорта замість реєстраційного номера облікової картки платника податків для фізичних осіб які через свої релігійні переконання відмовились від його прийняття та повідомили про це відповідний контролюючий орган і мають відмітку у паспорті.

Читати далі
Клікніть для коментування

You must be logged in to post a comment Login

Залишати коментар

Новини на емейл

Правові новини від LexInform.

Один раз на день. Найактуальніше.

© ТОВ "АКТИВЛЕКС", 2018-2022
Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на LEXINFORM.COM.UA
Всі права на матеріали, розміщені на порталі LEXINFORM.COM.UA охороняються відповідно до законодавства України.