Connect with us

Законодавство

Операції з дорогоцінними металами лібералізують

Опубліковано

23.02.2018 На офіційному сайті Міністерства фінансів України презентовано проект Закону України «Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення та Закону України «Про державне регулювання видобутку, виробництва і використання дорогоцінних металів і дорогоцінного каміння та контроль за операціями з ними».

З КУпАП пропонують виключити норму, що встановлює відповідальність за порушення правил здачі дорогоцінних металів і дорогоцінного каміння.

Встановлюється відповідальність за ухилення від першочергового пропонування НБУ видобутого з надр дорогоцінного каміння в розсортованому вигляді, скуплених, не викуплених з-під застави ювелірних та побутових виробів з дорогоцінних металів, брухту дорогоцінних металів, а також дорогоцінного каміння першого порядку.

Здійснення операцій з дорогоцінними металами передбачатиме обов’язкову реєстрацію в центральному органі виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері державного пробірного контролю.

Державним пробірним контролем за якістю виробів з дорогоцінних металів і дорогоцінного каміння зможуть займатись казенні підприємства (нині – державні установи пробірного контролю).

Продовжити читання →
Натисніть, щоб прокоментувати

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

Новини на емейл

Правові новини від LexInform.

Один раз на день. Найактуальніше.

Digital-партнер


© ТОВ "АКТИВЛЕКС", 2018-2024
Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на LEXINFORM.COM.UA
Всі права на матеріали, розміщені на порталі LEXINFORM.COM.UA охороняються відповідно до законодавства України.