Connect with us

Законодавство

Пенсійний фонд запитуватиме електронні пенсійні справи вимушених переселенців

Опубліковано

Набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 8 червня 2016 р. № 365» від 25 квітня 2018 р. № 335.

Зміни внесено до постанови КМУ «Деякі питання здійснення соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам» № 365, якою затверджено Порядок призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам та Порядок здійснення контролю за проведенням соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам за місцем їх фактичного проживання/перебування.

Пункт 6 Порядку призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам доповнено новим абзацом – відтепер територіальні органи Пенсійного фонду України мають право самостійно здійснювати запит електронної пенсійної справи вимушеного переселенця задля подальшого нарахування, призначення та виплати пенсії даній категорії осіб. Хоча Пенсійний фонд України і раніше був внесений до переліку органів, що опікуються соціальним захистом переселенців (втому числі і щодо пенсійного забезпечення), та посадові особи фонду не мали повноважень здійснити запит електронної пенсійної справи внутрішньо переміщеної особи.

Новою редакцією пункту 15 згаданого Порядку уточнено питання виплат пенсійних нарахувань вимушеним переселенцям за ті періоди часу, які вони перебували на окупованих територіях та не отримували пенсійних виплат.

Абзац 1 пункту 12 Порядку здійснення контролю за проведенням соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам за місцем їх фактичного проживання/перебування також викладено в новій редакції та закріплено, що соціальні виплати внутрішньо переміщеним особам можуть бути скасовані виключно за рішенням комісії з питань відновлення соціальних виплат, або органів соціального захисту населення.

Продовжити читання →
Натисніть, щоб прокоментувати

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

Новини на емейл

Правові новини від LexInform.

Один раз на день. Найактуальніше.

Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 8 червня 2016 р. № 365
||
№ Документа: 335
Дата прийняття: 25.04.2018
Дата набрання чинності: 12.05.2018
Дата реєстрації в Мінюсті: Немає
Номер реєстрації в Мінюсті: Немає
Внутрішній номер документа: Немає

Digital-партнер


© ТОВ "АКТИВЛЕКС", 2018-2024
Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на LEXINFORM.COM.UA
Всі права на матеріали, розміщені на порталі LEXINFORM.COM.UA охороняються відповідно до законодавства України.

Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 8 червня 2016 р. № 365
||
№ Документа: 335
Дата прийняття: 25.04.2018
Дата набрання чинності: 12.05.2018
Дата реєстрації в Мінюсті: Немає
Номер реєстрації в Мінюсті: Немає
Внутрішній номер документа: Немає