Connect with us

Законодавство

Переселенців звільнять від сплати судового збору

Опубліковано

Кабінет Міністрів України схвалив і спрямував у парламент проект закону, який звільняє переселенців і жителів окупованих територій від сплати судового збору у справах, які стосуються порушення їхніх прав, а також врегульовує нотаріальні дії з їхнім майном.

Уряд запропонував парламенту змінити деякі положення законів України «Про судовий збір» та «Про забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб». Таким чином Кабмін має на меті врегулювати окремі положення порядку вчинення нотаріальних дій щодо майна переселенців і жителів непідконтрольних Україні районів, а також звільнити ці категорії громадян від сплати судового збору у справах, які пов’язані з порушенням їхніх прав.

Ідеться, зокрема, про положення статей 6, 7, 8 і 9 Закону «Про забезпечення прав переміщених осіб». У них регулюються права на отримання документів, що посвідчують особу та підтверджують громадянство України, права на зайнятість, пенсійне забезпечення, загальнообов’язкове державне соціальне страхування, соціальні послуги, освіту, а також виборчі права.

Джерело: Юридичний вісник України

Продовжити читання →
Натисніть, щоб прокоментувати

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

Новини на емейл

Правові новини від LexInform.

Один раз на день. Найактуальніше.

Digital-партнер


© ТОВ "АКТИВЛЕКС", 2018-2024
Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на LEXINFORM.COM.UA
Всі права на матеріали, розміщені на порталі LEXINFORM.COM.UA охороняються відповідно до законодавства України.