Connect with us

Законодавство

Представництвам іноземних компаній дозволять самостійно вносити записи до трудових книжок працівників

На офіційному сайті Міністерства економічного розвитку і торгівлі України опубліковано проект постанови Кабінету Міністрів України « Про внесення зміни до пункту 4 постанови Кабінету Міністрів України від 27 квітня 1993 р. № 301».

Метою розробки проекту постанови, так само, як і проекту розпорядження Кабінету Міністрів України «Про скасування пункту 2.21 Інструкції про порядок ведення трудових книжок працівників» названо:

  1. Зменшення регуляторного тиску на бізнесу;
  2. Приведення Інструкції про порядок ведення трудових книжок працівників у відповідність до вимог Господарського кодексу України;
  3. Забезпечення представництвам іноземних юридичних осіб можливості безперешкодного виконання обов’язків, покладених на них Кодексом законів про працю України.

Якщо постанову КМУ « Про внесення зміни до пункту 4 постанови Кабінету Міністрів України від 27 квітня 1993 р. № 301» буде прийнято, представництва іноземних компаній в України отримають право безпосередньо вносити записи до трудової книжки працівника. Сьогодні, вони такого права позбавлені.

Пропонується доповнити Постанову Кабінету Міністрів України № 301 від 27 квітня 1993 р. (пункт 4) після слова «організації» словами та знаком «, представництва іноземного суб’єкта господарювання».

Уряд прогнозує, що прийняття постанови зменшить регуляторний тиск на представників іноземного бізнесу в Україні, а відтак – і поліпшить інвестиційний клімат в державі.

Читати далі
Клікніть для коментування

You must be logged in to post a comment Login

Залишати коментар

Новини на емейл

Правові новини від LexInform.

Один раз на день. Найактуальніше.

Digital-партнер


© ТОВ "АКТИВЛЕКС", 2018-2023
Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на LEXINFORM.COM.UA
Всі права на матеріали, розміщені на порталі LEXINFORM.COM.UA охороняються відповідно до законодавства України.