Connect with us

Законодавство

Президент підписав зміни до Бюджетного та Податкового кодексів

Опубліковано

Президент Петро Порошенко підписав Закон України № 2233-VIII «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України» та Закон України № 2245-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2018 році».

Зміни до Бюджетного кодексу (Закон № 2233-VIII) включають врегулювання окремих питань, пов’язаних з формуванням та виконанням Державного бюджету України на 2018 рік та створенням умов для стабільного функціонування бюджетної системи й забезпечення реалізації медичної та освітньої реформ.

Окрім того, передбачено уточнення порядку формування і виконання місцевих бюджетів, міжбюджетних взаємовідносин між державним та місцевими бюджетами, створення Державного фонду розвитку водного господарства та удосконалення положень діяльності Державного дорожнього фонду.

Змінами до Податкового кодексу (Закон № 2245-VIII) вирішується низка питань, пов’язаних з блокуванням податкових накладних/розрахунків коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних, здійснення індексації ставок податків, встановлених в абсолютних значеннях.

Продовжити читання →
Натисніть, щоб прокоментувати

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

Новини на емейл

Правові новини від LexInform.

Один раз на день. Найактуальніше.

Digital-партнер


© ТОВ "АКТИВЛЕКС", 2018-2024
Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на LEXINFORM.COM.UA
Всі права на матеріали, розміщені на порталі LEXINFORM.COM.UA охороняються відповідно до законодавства України.