Connect with us

Законодавство

Президент ветував закон про добудову музею Голодомору

Опубліковано

Президент України повернув зі своїми пропозиціями Закон України «Про внесення змін до додатка № 3 до Закону України «Про Державний бюджет України на 2023 рік» для повторного розгляду Верховною Радою України (законопроект № 9437), яким передбачається виділити 574 млн грн на завершення будівництва музею Голодомору.

«Не заперечуючи необхідності забезпечення завершення реконструкції та будівництв Національного музею Голодомору – геноциду, не можу погодитися із запропонованим Законом способом вирішення зазначеного питання в умовах широкомасштабної збройної агресії російської федерації проти України», – йдеться у пропозиціях.

Читайте також: Понад 1 млрд грн спрямують на ЗСУ замість телерадіомовлення

Наразі першочерговим завданням та обов’язком держави є належне забезпечення національної безпеки і оборони для відсічі збройної агресії, насамперед потреб Збройних Сил України, інших утворених відповідно до законів України військових формувань в озброєнні, військовій та іншій техніці, продовольстві, речовому майні, інших матеріальних ресурсах.

Вважаючи, що зусилля всіх державних органів та органів місцевого самоврядування мають бути спрямовані на прийняття життєво необхідних рішень, насамперед тих, що наближають перемогу України, Президент запропонував Закон відхилити.

Продовжити читання →

Новини на емейл

Правові новини від LexInform.

Один раз на день. Найактуальніше.

Digital-партнер


© ТОВ "АКТИВЛЕКС", 2018-2024
Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на LEXINFORM.COM.UA
Всі права на матеріали, розміщені на порталі LEXINFORM.COM.UA охороняються відповідно до законодавства України.