Connect with us

Законодавство

Про виконання вимоги агентства з питань держслужби треба повідомляти впродовж трьох днів

Опубліковано

23.03.2018 Набрав чинності наказ Національного агентства України з питань державної служби «Про затвердження Змін до деяких нормативно-правових актів Національного агентства України з питань державної служби» від 31 січня 2018 р. № 32.

Відтепер Національне агентство України з питань державної служби (НАДС) має право направляти вимогу (що є письмовою та обов’язковою для виконання) будь-яким державним органам та їх посадовим особам з метою усунення порушень законодавства про державну службу.

Вимога складається за формою, наведеною у додатку 1 Порядку. При цьому, перший примірник вимоги залишається у НАДС (територіальному органі), другий – із супровідним листом надсилається поштою (вручається) державному органу або його посадовим особам, у разі скасування результатів конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби категорій «Б» і «В» – керівнику державної служби в державному органі, якому направлено вимогу, або суб’єкту призначення.

Вимога вважається виконаною, якщо державним органом або його посадовими особами, яким було направлено (вручено) вимогу, у встановлений у вимозі термін видано відповідний наказ або розпорядження.

Про результати виконання вимоги державний орган чи його посадові особи, яким було направлено вимогу, письмово повідомляють НАДС (територіальний орган) про її виконання з наданням завірених у встановленому законодавством порядку копій підтвердних документів протягом трьох робочих днів з дня виконання вимоги.

Крім того, пункт 5 Порядку доповнено новим абзацом: «Рішення про направлення вимоги про часткове скасування рішення конкурсної комісії за результатами конкурсу на зайняття вакантних посад державної служби категорій «Б» і «В» приймається НАДС в частині виявлених порушень умов конкурсу під час його проведення».

Також Порядок доповнено новим пунктом 9, що передбачає підстави для визнання вимоги такою, що не підлягає виконанню. Згідно з ним такими підставами є: припинення державного органу, якому направлялась (вручалась) вимога; смерть державного службовця категорії «Б» і «В», на підставі скарги якого надавалась вимога; припинення державної служби державним службовцем, що подавав скаргу.

Продовжити читання →
Натисніть, щоб прокоментувати

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

Новини на емейл

Правові новини від LexInform.

Один раз на день. Найактуальніше.

Про затвердження Змін до деяких нормативно-правових актів Національного агентства України з питань державної служби
||
№ Документа: 32
Дата прийняття: 31.01.2018
Дата набрання чинності: 23.03.2018
Дата реєстрації в Мінюсті: 20.02.2018
Номер реєстрації в Мінюсті: 199/31651
Внутрішній номер документа: Немає

Digital-партнер


© ТОВ "АКТИВЛЕКС", 2018-2024
Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на LEXINFORM.COM.UA
Всі права на матеріали, розміщені на порталі LEXINFORM.COM.UA охороняються відповідно до законодавства України.

Про затвердження Змін до деяких нормативно-правових актів Національного агентства України з питань державної служби
||
№ Документа: 32
Дата прийняття: 31.01.2018
Дата набрання чинності: 23.03.2018
Дата реєстрації в Мінюсті: 20.02.2018
Номер реєстрації в Мінюсті: 199/31651
Внутрішній номер документа: Немає