Connect with us

Законодавство

Програма українсько-китайського співробітництва в аграрній сфері

В «Офіційному віснику України» № 5 опубліковано Програму українсько-китайського інвестиційного співробітництва в агропромисловому комплексі.

Ключовими сферами співробітництва визначено землекористування, тваринництво, селекцію, сільськогосподарську техніку та устаткування, агрохімічну продукцію, транспортну логістику та переробку сільськогосподарської продукції, ресурсозберігаюче та екологічне сільське господарство, обмін досвідом, сільськогосподарські виставки і ярмарки.

Програму укладено на три роки. Її мета – підвищення ефективності використання земельних ресурсів, розширення логістичних потужностей, виробництва та переробки сільськогосподарської продукції, виробництва техніки та постачання технологій, модернізація водогосподарських споруд та іригаційної системи України, збільшення обсягів виробництва та торгівлі засобами виробництва в сільському господарстві, співробітництво у сфері розвитку аграрних технологій.

Для обговорення спільних проектів буде створено робочу групу з представників компаній з України та Китаю.

Програма спрямована на отримання Україною технологій та інвестицій, необхідних для розвитку сільськогосподарського сектору.

Читати далі
Клікніть для коментування

You must be logged in to post a comment Login

Залишати коментар

Новини на емейл

Правові новини від LexInform.

Один раз на день. Найактуальніше.

© ТОВ "АКТИВЛЕКС", 2018-2022
Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на LEXINFORM.COM.UA
Всі права на матеріали, розміщені на порталі LEXINFORM.COM.UA охороняються відповідно до законодавства України.