Connect with us

Законодавство

Просуванням енергоефективності займатиметься новостворений фонд

Набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України від 20 грудня 2017 р. № 1099, якою утворено державну установу «Фонд енергоефективності» та затверджений її статут.

Фонд є державною неприбутковою установою, яка здійснює підтримку ініціатив щодо енергоефективності, а також стимулювання та підтримку заходів із впровадження енергоефективності будівель, зокрема в житловому фонді. Засновником Фонду є держава в особі Кабінету Міністрів України.

Джерелами формування майна та коштів Фонду, окрім внесків засновників, можуть бути кошти, залучені від донорів, державного бюджету тощо. Статутний капітал Фонду становить сто мільйонів гривень.

Фонд виконує фінансові (відшкодування вартості заходів з енергоефективності), технічні (технічна оцінка проектів з енергоефективності) та інші функції, забезпечує прозорий облік фінансових внесків, отриманих міжнародних грантів.

На офіційному сайті Фону мають публікуватися річні звіти, в тому числі фінансова звітність, проекти Фонду, інформація про суб’єктів, що отримали фінансування Фонду, досягнення тощо.

Наявність у відкритому доступі Статуту Фонду з енергоефективності дає змогу дізнатися про принципи та мету діяльності цього Фонду.

Читати далі
Клікніть для коментування

You must be logged in to post a comment Login

Залишати коментар

Новини на емейл

Правові новини від LexInform.

Один раз на день. Найактуальніше.

Digital-партнер


© ТОВ "АКТИВЛЕКС", 2018-2023
Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на LEXINFORM.COM.UA
Всі права на матеріали, розміщені на порталі LEXINFORM.COM.UA охороняються відповідно до законодавства України.