Законодавство
Ратифіковано Угоду про Американсько-Український інвестиційний фонд відбудови

У Верховній Раді України зареєстровано проект Закону № 0309, яким ратифіковано Угоду між Урядом України та Урядом Сполучених Штатів Америки про створення Американсько-Українського інвестиційного фонду відбудови, вчинену 30 квітня 2025 р. у м. Вашингтоні, округ Колумбія.
Читайте також: Верховна Рада закликала до втілення Української Формули миру
Угода, що передбачає створення Американсько-Українського інвестиційного фонду відбудови у формі обмеженого партнерства, визначає питання: термінології (ст. І і Додаток А), сприяння створенню партнерства (ст. ІІ), оподаткування і тарифів (ст. ІV), конвертованості валюти та транскордонних переказів (ст. V), внесків у Партнерство (ст. VІ), прав на інвестиційні можливості (ст. VII), ринкових прав на купівлю видобутку (ст. VIII) тощо.
Текст міжнародного договору (від 01.05.2025) за посиланням.
Також зверніть увагу на Правові позиції Верховного Суду щодо кримінальних правопорушень, пов’язаних з війною, та збірник Воєнний стан. Всі нормативні матеріали, алгоритми дій, роз’яснення, корисні ресурси.