Connect with us

Законодавство

Роботи з моніторингу довкілля віднесено до природоохоронних заходів

Опубліковано

Набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України від 30 травня 2025 р. № 627, якою у переліку видів діяльності, що належать до природоохоронних заходів:

– назву розділу «Наука, інформація і освіта, підготовка кадрів, оцінка впливу на довкілля, стратегічна екологічна оцінка, організація праці, забезпечення участі у діяльності міжнародних організацій природоохоронного спрямування, впровадження економічного механізму забезпечення охорони навколишнього природного середовища» після слів «підготовка кадрів» доповнено словами «, організація і забезпечення робіт з проведення моніторингу довкілля»;

Читайте також: Паспорт прив’язки тимчасової споруди не можна ототожнювати з документами дозвільного характеру, зокрема щодо продовження строку його дії під час воєнного стану

пункт 76 викладено в такій редакції – «Запровадження та обслуговування функціонування державної системи моніторингу довкілля, автоматизованих геоінформаційних систем та приладів, у тому числі впровадження технологій дистанційного зондування Землі із застосуванням засобів автоматизації та геоінформаційних систем, організація і забезпечення робіт з проведення моніторингу довкілля (атмосферного повітря, вод, ґрунтів)».

Також зверніть увагу на Правові позиції Верховного Суду щодо кримінальних правопорушень, пов’язаних з війною, та збірник Воєнний стан. Всі нормативні матеріали, алгоритми дій, роз’яснення, корисні ресурси.

Продовжити читання →

Новини на емейл

Правові новини від LexInform.

Один раз на день. Найактуальніше.

Про внесення змін до переліку видів діяльності, що належать до природоохоронних заходів
||
№ Документа: 627
Дата прийняття: 30.05.2025
Дата набрання чинності: 04.06.2025
Дата реєстрації в Мінюсті: Немає
Номер реєстрації в Мінюсті: Немає
Внутрішній номер документа: Немає

Digital-партнер


© ТОВ "АКТИВЛЕКС", 2018-2024
Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на LEXINFORM.COM.UA
Всі права на матеріали, розміщені на порталі LEXINFORM.COM.UA охороняються відповідно до законодавства України.

Про внесення змін до переліку видів діяльності, що належать до природоохоронних заходів
||
№ Документа: 627
Дата прийняття: 30.05.2025
Дата набрання чинності: 04.06.2025
Дата реєстрації в Мінюсті: Немає
Номер реєстрації в Мінюсті: Немає
Внутрішній номер документа: Немає