Connect with us

Законодавство

Схвалено законопроект про накопичувальне пенсійне страхування

Опубліковано

Комітет з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення Верховної Ради схвалив проект Закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження накопичувальної системи загальнообов’язкового державного пенсійного страхування» від 10 липня 2017 р. № 6677.

Законопроектом передбачається уведення децентралізованої накопичувальної системи пенсійного страхування за участі недержавних пенсійних фондів, за якої частина обов’язкових пенсійних внесків має накопичуватися на пенсійних рахунках платників.

Встановлюється можливість не лише частково використати власний пенсійний фонд до настання пенсійного віку, приміром на оплату лікування, вирішення критичних життєвих ситуацій, оплати освіти дітей, придбання нерухомості і т. ін., а й передати такий фонд у спадок.

Застраховані особи, яким на дату впровадження обов’язкової накопичувальної системи пенсійного страхування виповниться не більше 35 років, платитимуть внески зі своєї заробітної плати (доходу) від 2 % з наступним щорічним збільшенням до 7 %.

Інші особи матимуть можливість брати добровільну участь в накопичувальній системі пенсійного страхування.

Продовжити читання →
Натисніть, щоб прокоментувати

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

Новини на емейл

Правові новини від LexInform.

Один раз на день. Найактуальніше.

Digital-партнер


© ТОВ "АКТИВЛЕКС", 2018-2024
Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на LEXINFORM.COM.UA
Всі права на матеріали, розміщені на порталі LEXINFORM.COM.UA охороняються відповідно до законодавства України.