Connect with us

Законодавство

В МОН звернення громадян вилучатимуть зі спеціальної скриньки що дві години

Опубліковано

В Міністерстві юстиції України зареєстровано наказ Міністерства освіти і науки України «Про затвердження Інструкції з діловодства за зверненнями громадян у Міністерстві освіти і науки України» від 13 лютого 2018 р. № 136.

Інструкцією визначено, що звернення громадян, оформлені належним чином і подані в установленому законодавством порядку, підлягають обов’язковому прийняттю та розгляду.

При цьому, ведення діловодства за зверненнями громадян у МОН покладається на відповідальний підрозділ МОН, що забезпечує організацію діловодства. Також, МОН, організовано скриньку «Для звернень громадян», яка розміщується у доступному для громадян місці, а кореспонденцію зі скриньки вилучає кожні дві години.

В Інструкції вказано, що всі звернення громадян, що надходять, підлягають обов’язковій класифікації на групи: пропозиції (зауваження), заяви (клопотання), скарги.

Звернення може подавати як окрема особа, так і група осіб. Письмове звернення також може бути надіслане з використанням мережі Інтернет на адресу: [email protected].

В електронному зверненні має зазначатися електронна адреса, на яку має бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку із заявником. Електронне звернення надіслане без використання електронного підпису, має бути у вигляді скан-копії або фотокопії з підписом заявника із зазначенням дати.

Звернення, що має електронну форму, приймається на визначену електронну адресу або шляхом заповнення та надсилання електронної форми, розміщеної на веб-сторінках офіційного веб-порталу МОН у мережі Інтернет.

Варто пам’ятати, що не підлягають розгляду та вирішенню:

  • повторні звернення від одного й того самого громадянина з одного й того самого питання, якщо перше вирішено по суті, про що повідомляють особі, яка подала звернення;
  • письмові звернення без зазначення місця проживання, не підписані автором, а також такі, за якими не можна встановити авторство (анонімні звернення);
  • звернення осіб, визнаних судом недієздатними.

Звернення громадян розглядаються і вирішуються у строк, що не перевищує одного місяця від дня їх надходження, а ті, які не потребують додаткового вивчення, – невідкладно, але не пізніше п’ятнадцяти днів від дня їх отримання.

Продовжити читання →
Натисніть, щоб прокоментувати

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

Новини на емейл

Правові новини від LexInform.

Один раз на день. Найактуальніше.

Про затвердження Інструкції з діловодства за зверненнями громадян у Міністерстві освіти і науки України
||
№ Документа: 136
Дата прийняття: 13.02.2018
Дата набрання чинності: Не набрав
Дата реєстрації в Мінюсті: 06.03.2018
Номер реєстрації в Мінюсті: 271/31723
Внутрішній номер документа: Немає

Digital-партнер


© ТОВ "АКТИВЛЕКС", 2018-2024
Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на LEXINFORM.COM.UA
Всі права на матеріали, розміщені на порталі LEXINFORM.COM.UA охороняються відповідно до законодавства України.

Про затвердження Інструкції з діловодства за зверненнями громадян у Міністерстві освіти і науки України
||
№ Документа: 136
Дата прийняття: 13.02.2018
Дата набрання чинності: Не набрав
Дата реєстрації в Мінюсті: 06.03.2018
Номер реєстрації в Мінюсті: 271/31723
Внутрішній номер документа: Немає