Connect with us

Законодавство

Скоро в Україні з’являться центри підтримки технологій та інновацій

Опубліковано

В рамках реалізації Програми співробітництва із Всесвітньою організацією інтелектуальної власності на 2018-2019 роки КМУ ухвалив розпорядження «Про започаткування роботи із створення в Україні Центру підтримки технологій та інновацій» № 20-р.

Розпорядженням уповноважено представника Мінекономрозвитку розпочати переговори із Всесвітньою організацією інтелектуальної власності щодо укладення договору про створення в Україні Центру підтримки технологій та інновацій (далі Центр). Після цього Мінекономрозвитку через Національний орган інтелектуальної власності на базі університетів, наукових установ, інноваційних структур, технопарків тощо має створити такі Центри.

Створення Центрів спростить доступ до баз даних патентної та науково-технічної інформації, публікацій з питань інтелектуальної власності, навчальних матеріалів для винахідників та дослідників, малих та середніх підприємств, представників промислового сектору, а також проведення навчально-консультаційних заходів з питань інтелектуальної власності.

Продовжити читання →
Натисніть, щоб прокоментувати

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

Новини на емейл

Правові новини від LexInform.

Один раз на день. Найактуальніше.

Digital-партнер


© ТОВ "АКТИВЛЕКС", 2018-2024
Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на LEXINFORM.COM.UA
Всі права на матеріали, розміщені на порталі LEXINFORM.COM.UA охороняються відповідно до законодавства України.