Connect with us

Законодавство

Спеціальна телефонна лінія створюється в НАЗК для повідомлень про порушення вимог Закону «Про політичні партії в Україні»

Опубліковано

У Міністерстві юстиції зареєстровано рішення Національного агентства із запобігання корупції «Про затвердження Порядку обробки повідомлень про корупцію та повідомлень про порушення вимог Закону України «Про політичні партії в Україні», що надходять до Національного агентства з питань запобігання корупції» від 27 жовтня 2017 р. № 1024.

Порядок визначає послідовність дій посадових осіб НАЗК при отриманні, реєстрації, розгляді повідомлень про згадані порушення, що надходять через спеціальну телефонну лінію, офіційний веб-сайт, захищену та загальну електронну пошту Національного агентства, іншими засобами поштового зв’язку та пі час  особистого прийому громадян.

З метою прийому телефонних дзвінків від осіб, які бажають повідомити про можливі факти порушення вимог Закону «Про політичні партії в Україні», у Національному агентстві створюється спеціальна телефонна лінія.

В той самий час, для отримання повідомлень через офіційний веб-сайт НАЗК на головній сторінці веб-сайту створюється розділ «Повідом про корупцію».

Усі повідомлення реєструються Службою діловодства за допомогою автоматизованої інформаційної системи документообігу Національного агентства у день надходження або не пізніше наступного робочого дня, якщо повідомлення надійшло у вихідні, святкові та неробочі дні (поза робочим часом).

Важливо, що повідомлення, які містять обов’язкові реквізити (ПІБ особи, що здійснила корупційне діяння, її посада та місце роботи; інформація про корупційне діяння, що може бути перевірена; ПІБ особи, що надіслала повідомлення) підлягають обов’язковому розгляду відповідним(ми) підрозділом(ами) з розгляду.

Підрозділ з розгляду, який визначено основним виконавцем, у строк протягом 15 робочих днів з дати, наступної за днем реєстрації повідомлення, забезпечує надсилання інформаційного листа Національного агентства автору повідомлення про прийняття повідомлення до розгляду.

Продовжити читання →
Натисніть, щоб прокоментувати

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

Новини на емейл

Правові новини від LexInform.

Один раз на день. Найактуальніше.

Digital-партнер


© ТОВ "АКТИВЛЕКС", 2018-2024
Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на LEXINFORM.COM.UA
Всі права на матеріали, розміщені на порталі LEXINFORM.COM.UA охороняються відповідно до законодавства України.