Connect with us

Законодавство

Спірні питання обчислення вислуги років вирішуватимуться комісією Міноборони

Опубліковано

Набрав чинності наказ Міністра оборони України «Про затвердження Змін до деяких наказів Міністерства оборони України» від 12 лютого 2018 р. № 58.

Наказом впорядковано питання обчислення вислуги років військовослужбовцям Збройних Сил України, Національної поліції, Державної пожежної охорони, Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України, органів і підрозділів цивільного захисту, податкової міліції чи Державної кримінально-виконавчої служби України. Одним з головних завдань Наказу визначено приведення у відповідність до діючого законодавства правових норм, які регламентують обчислення вислуги років військовослужбовцям та персоналу силових структур.

Наказом № 58 внесено зміни до наказу Міністерства оборони України від 14 серпня 2014 р. № 530  «Про затвердження Положення про організацію в Міністерстві оборони України роботи з обчислення вислуги років для призначення пенсій військовослужбовцям і соціального забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та членів їх сімей». Відтепер його назва – «Положення про організацію в Міністерстві оборони України роботи з обчислення вислуги років для призначення пенсій військовослужбовцям і соціального забезпечення осіб, звільнених з військової служби у Збройних Силах України, та членів їх сімей».

Обчислена в установленому порядку вислуга років (календарна та окремо на пільгових умовах) зазначається в наказах про звільнення військовослужбовців з військової служби і є підставою для призначення їм пенсії за вислугу років. Щодо військовослужбовців, пенсія яким призначається з урахуванням загального страхового стажу, то в наказах про їх звільнення зазначаються загальний страховий стаж і окремо вислуга років на військовій службі або на службі в органах внутрішніх справ у календарному обчисленні.Насамкінець, спірні питання щодо обчислення вислуги років при звільненні з військової служби та виході на пенсію вирішуються комісією Міністерства оборони України в складі, що затверджується наказом Міністра оборони України. На розгляд комісії виносяться тільки ті спірні питання, які не можуть бути вирішені на місці кадровими та фінансовими органами.

Продовжити читання →
Натисніть, щоб прокоментувати

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

Новини на емейл

Правові новини від LexInform.

Один раз на день. Найактуальніше.

Про затвердження Змін до деяких наказів Міністерства оборони України
||
№ Документа: 58
Дата прийняття: 12.02.2018
Дата набрання чинності: 10.04.2018
Дата реєстрації в Мінюсті: 05.03.2018
Номер реєстрації в Мінюсті: 267/31719
Внутрішній номер документа: Немає

Digital-партнер


© ТОВ "АКТИВЛЕКС", 2018-2024
Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на LEXINFORM.COM.UA
Всі права на матеріали, розміщені на порталі LEXINFORM.COM.UA охороняються відповідно до законодавства України.

Про затвердження Змін до деяких наказів Міністерства оборони України
||
№ Документа: 58
Дата прийняття: 12.02.2018
Дата набрання чинності: 10.04.2018
Дата реєстрації в Мінюсті: 05.03.2018
Номер реєстрації в Мінюсті: 267/31719
Внутрішній номер документа: Немає