Connect with us

Законодавство

Три підстави позбавлення працівника СБУ статусу учасника АТО

Опубліковано

У Міністерстві юстиції України зареєстровано наказ Центрального управління СБУ від 10 січня 2018 р. № 30, яким затверджено Положення про комісію з питань розгляду матеріалів про надання та позбавлення статусу учасника бойових дій у Службі безпеки України.

Згідно з новим Положенням для розгляду питання про надання статусу учасника бойових дій військовослужбовець (працівник) СБУ подає до Комісії з питань розгляду матеріалів про надання та позбавлення статусу учасника бойових дій у Службі безпеки України заяву, довідку та інші документи, що підтверджують участь в АТО (витяги з наказів, бойових розпоряджень, бойових донесень, журналів бойових дій тощо).

Згідно з п. 7 Положення, підставами позбавлення статусу учасника бойових дій є:

  • копія обвинувального вироку суду, який набрав законної сили, за вчинення особою умисного тяжкого або особливо тяжкого злочину в період участі в антитерористичній операції;
  • документи, що встановлюють факт подання недостовірної інформації про участь особи в антитерористичній операції, у забезпеченні її проведення або подання недостовірних даних про неї, надіслані нею на розгляд Комісії для прийняття відповідного рішення;
  • заява особи про позбавлення її статусу учасника бойових дій із зазначенням причини.

А з  набранням чинності наказом №30 втрачає чинність аналогічне Положення, затверджене наказом ЦУ СБУ від 3 жовтня 2014 р. № 635.

Продовжити читання →
Натисніть, щоб прокоментувати

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

Новини на емейл

Правові новини від LexInform.

Один раз на день. Найактуальніше.

Digital-партнер


© ТОВ "АКТИВЛЕКС", 2018-2024
Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на LEXINFORM.COM.UA
Всі права на матеріали, розміщені на порталі LEXINFORM.COM.UA охороняються відповідно до законодавства України.