Connect with us

Законодавство

У ДФС з’являться нові повноваження в земельних відносинах

Опубліковано

Зареєстрований під № 7504 проект Закону «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо моніторингу земельних відносин»  передбачає створення законодавчих основ для участі Державної фіскальної служби України та її територіальних органів у здійсненні постійного моніторингу земельних відносин в Україні. Проект має на меті піднесення рівня прозорості земельних відносин, формування обґрунтованої земельної політики держави та зниження рівня корупції у земельній сфері.

Окрім того, законопроект  доповненням Податкового кодексу України підпунктом 1.5-1, пункту 1.5, статті 19-2 передвіщає участь центрального органу виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну фінансову політику, в частині забезпечення формування та реалізації податкової та митної політики (ДФС), у проведенні моніторингу земельних відносин в межах своєї компетенції.

Як зазначають автори, прийняття проекту Закону сприятиме доступності відомостей про земельні відносини для органів влади, громадян і юридичних осіб, підвищенню рівня прозорості земельних відносин, а також усуненню умов для вчинення посадовими особами органів влади корупційних діянь у сфері набуття та здійснення земельних прав.

Зі свого боку, впровадження законодавчого механізму моніторингу земельних відносин дозволить формувати і проводити цілеспрямовану державну земельну політику та посилить вплив держави та місцевих громад на розвиток земельних відносин.

Продовжити читання →
Натисніть, щоб прокоментувати

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

Новини на емейл

Правові новини від LexInform.

Один раз на день. Найактуальніше.

Digital-партнер


© ТОВ "АКТИВЛЕКС", 2018-2024
Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на LEXINFORM.COM.UA
Всі права на матеріали, розміщені на порталі LEXINFORM.COM.UA охороняються відповідно до законодавства України.