Connect with us

Законодавство

Учасники бойових дій зможуть ввозити автомобілі без сплати ввізного мита

У Верховній Раді України зареєстровано проект Закону № 10056, яким передбачено встановити, що у період дії воєнного стану та протягом 180 днів з дня його припинення чи скасування одноразово звільняються від оподаткування ввізним митом учасники бойових дій, які зазначені у п. 2, 13 – 25 ч. 1 ст. 6 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» при ввезенні на митну територію України транспортних засобів особистого користування – наземний транспортний засіб товарної позиції 8703 згідно з УКТ ЗЕД, у кількості не більше однієї одиниці, для використання виключно для особистого користування, а не для промислового або комерційного транспортування товарів чи пасажирів за плату або безоплатно.

Читайте також: Пільговий режим ввезення електрогенераторів буде продовжено

Зазначені положення не застосовуються до транспортних засобів, що мають походження з держави, визнаної державою-окупантом згідно із законом та/або визнаної державою-агресором щодо України згідно із законодавством, або ввозяться з території держави-окупанта (агресора) та/або з окупованої території України, визначеної такою згідно із законом.

Транспортний засіб, який був звільнений від ввізного мита, не може бути відчужений та/або переданий у володіння, користування або розпоряджання (в тому числі на підставі довіреності) третім особам протягом трьох років з моменту його державної реєстрації.

Continue Reading

Новини на емейл

Правові новини від LexInform.

Один раз на день. Найактуальніше.

Digital-партнер


© ТОВ "АКТИВЛЕКС", 2018-2023
Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на LEXINFORM.COM.UA
Всі права на матеріали, розміщені на порталі LEXINFORM.COM.UA охороняються відповідно до законодавства України.