Connect with us

Законодавство

Упорядковано використання технічних засобів фіксування кримінального провадження в ДКВС

Набрав чинності наказ Міністерства юстиції України «Про затвердження Інструкції про порядок використання в органах досудового розслідування Державної кримінально-виконавчої служби України технічних засобів фіксування кримінального провадження під час проведення окремих процесуальних дій» від 30 березня 2018 р. № 951/5.

Інструкцією ретельно регламентовано підготовку і використання технічних засобів фіксування та записів, які створюються з їх використанням.

Зокрема, до початку фіксування слідчої дії відповідальний працівник зобов’язаний:

  • активувати технічні засоби фіксування;
  • перевірити працездатність технічних засобів фіксування;
  • провести тестування технічних засобів фіксування;
  • перевірити наявність вільного місця на носіях запису відеофонограми.

У разі виявлення ознак непрацездатності технічного засобу фіксування, а також у випадку неможливості налагодження його коректної роботи відповідальний працівник зобов’язаний терміново повідомити про це керівника органу досудового розслідування чи його заступника.

Інструкція також ретельно покроково регламентує створення та зберігання не тільки оригіналу запису процесуальної дії, а й резервних копій. Оригінальний примірник зберігається слідчим, у провадженні якого знаходиться кримінальне провадження, а резервна копія (копії) – на окремому носії інформації з присвоєнням йому індивідуальної ознаки (хеш-сума) за допомогою програмного забезпечення у відповідальної особи органу досудового розслідування до прийняття рішення у кримінальному провадженні.

Advertisement
Клікніть для коментування

You must be logged in to post a comment Login

Залишати коментар

Законодавство

Заява на участь у конкурсі державних інвестиційних проектів подається в довільній формі

Набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до Порядку відбору інвестиційних проектів, для реалізації яких надається державна підтримка» від 25 червня 2020 р. № 525.

Змінами до п. 4 Порядку відбору інвестиційних проектів, для реалізації яких надається державна підтримка, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 13 листопада 2013 р. № 835, встановлено, що для участі у відборі суб’єкти інвестиційної діяльності подають відповідальному органові заяву в довільній формі, в якій повинні бути зазначені назва, місце впровадження, строк реалізації та загальна вартість інвестиційного проекту, а також обсяг і вид державної підтримки.

До заяви додають, серед інших, такі документи:

  • копію листа потенційного кредитора про наміри надати кредит (позику) (для державної підтримки шляхом надання відповідно до законодавства для реалізації інвестиційних проектів державних гарантій з метою забезпечення виконання боргових зобов’язань за запозиченнями суб’єкта господарювання) у разі наявності потенційного кредитора;
  • висновок Мінфіну щодо ідентифікації та оцінки ризиків, пов’язаних з реалізацією інвестиційного проекту, проведеної відповідно до Положення про управління ризиками, пов’язаними з наданням державних гарантій, та розподіл таких ризиків між державою, кредиторами і позичальниками, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 23 лютого 2011 р. № 131 (для державної підтримки шляхом надання відповідно до законодавства для реалізації інвестиційних проектів державних гарантій з метою забезпечення виконання боргових зобов’язань за запозиченнями суб’єкта господарювання).

Читати далі

Законодавство

25 червня – День митника України

Набрав чинності Указ Президента України «Про День митника України» від 25 червня 2020 р. № 251/2020.

Ураховуючи важливу роль митників у забезпеченні митної безпеки та захисті економічних інтересів України, Президент установив професійне свято – День митника України, яке відзначатимуть щороку 25 червня.

Шкода, що, як і День фермера, свято минуло до набрання чинності указом про його установлення.

Читати далі

Законодавство

2 липня – День податківця України

Набрав чинності Указ Президента України «Про День податківця України» від 25 червня 2020 р. № 252/2020.

Ураховуючи значну роль працівників державної податкової служби України в реалізації державної податкової політики, Президент установив професійне свято – День податківця України, яке відзначатимуть щороку 2 липня.

Також визнано таким, що втратив чинність, Указ Президента України «Про День працівника податкової та митної справи України» від 11 жовтня 2013 р. № 554.

Читати далі

В тренді

Про затвердження Інструкції про порядок використання в органах досудового розслідування Державної кримінально-виконавчої служби України технічних засобів фіксування кримінального провадження під час проведення окремих процесуальних дій
||
№ Документа: 951/5
Дата прийняття: 30.03.2018
Дата набрання чинності: 20.04.2018
Дата реєстрації в Мінюсті: 30.03.2018
Номер реєстрації в Мінюсті: 390/31842
Внутрішній номер документа: Немає
Про затвердження Інструкції про порядок використання в органах досудового розслідування Державної кримінально-виконавчої служби України технічних засобів фіксування кримінального провадження під час проведення окремих процесуальних дій
||
№ Документа: 951/5
Дата прийняття: 30.03.2018
Дата набрання чинності: 20.04.2018
Дата реєстрації в Мінюсті: 30.03.2018
Номер реєстрації в Мінюсті: 390/31842
Внутрішній номер документа: Немає