Connect with us

Законодавство

Відомості про місцезнаходження юрособи виключатимуть з реєстру за заявою власника приміщення у разі реєстрації такої особи без його відома

Опубліковано

У Верховній Раді України зареєстровано проект Закону «Про внесення змін до Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань» щодо спрощення процедури зміни відомостей про місцезнаходження юридичної особи» № 8418.

Як йдеться у пояснювальній записці до проекту, Законом України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань» не передбачено обов’язок отримання згоди власника приміщення, квартири, будинку для здійснення реєстрації юридичної особи за адресою його власності. Така має наслідком реєстрацію юридичних осіб без відома власників приміщення.

Читайте також: Е-резиденти зможуть отримувати реєстраційні послуги в автоматичному режимі

З огляду на це, проектом пропонується встановити, що для державної реєстрації змін до відомостей про місцезнаходження юридичної особи, що містяться в Єдиному державному реєстрі, власник жилого (нежилого) приміщення подає заяву про виключення вказаних відомостей у разі реєстрації місцезнаходження юридичної особи без його відома.

Адміністративний збір не справляється за державну реєстрацію змін до відомостей про юридичну особу у зв’язку із вказаною заявою власника.

Продовжити читання →

Новини на емейл

Правові новини від LexInform.

Один раз на день. Найактуальніше.

Digital-партнер


© ТОВ "АКТИВЛЕКС", 2018-2024
Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на LEXINFORM.COM.UA
Всі права на матеріали, розміщені на порталі LEXINFORM.COM.UA охороняються відповідно до законодавства України.