Connect with us

Законодавство

Військовослужбовці-контрактники можуть отримати право звільнятися скоріше

Опубліковано

У Верховній Раді України зареєстровано проект Закону «Про внесення змін до Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу» (щодо надання права на звільнення військовослужбовцям, які проходять службу за контрактом)» № 8002.

Запропоновані зміни нададуть право на звільнення військовослужбовцям, які проходять службу за контрактом, дію якого було продовжено понад встановлені строки на період до оголошення демобілізації, та, що відслужили з дати продовження дії контракту не менше 6 місяців. Також строк служби після укладення контракту до закінчення особливого періоду або до оголошення рішення про демобілізацію зменшиться з двох років до 9 місяців.

У разі прийняття, стаття 26 Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу» у п. 8 «Під час дії особливого періоду з військової служби звільняються військовослужбовці» доповниться підпунктом й) такого змісту:  «Які проходять військову службу за контрактом, дію якого було продовжено понад встановлені строки на період до оголошення демобілізації та які вислужили не менше 6 місяців з дати продовження дії контракту, крім випадків, визначених абзацом другим частини третьої статті 23 Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу».

Продовжити читання →
Натисніть, щоб прокоментувати

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

Новини на емейл

Правові новини від LexInform.

Один раз на день. Найактуальніше.

Digital-партнер


© ТОВ "АКТИВЛЕКС", 2018-2024
Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на LEXINFORM.COM.UA
Всі права на матеріали, розміщені на порталі LEXINFORM.COM.UA охороняються відповідно до законодавства України.