Connect with us

Законодавство

Вилучені наркотичні засоби буде каталогізовано

Опубліковано

Оприлюднено наказ Міністерства внутрішніх справ України «Про затвердження Інструкції із забезпечення порядку формування і використання Каталогу відомостей про напівсинтетичні та синтетичні наркотичні засоби та психотропні речовини, які вилучені на території України» від 15 листопада 2017 р. № 926.

Об’єктами Каталогу, відповідно до Інструкції, є натурні зразки напівсинтетичних та синтетичних наркотичних засобів і психотропних речовин, вилучених на території України у великих та особливо великих розмірах.

Спираючись на Інструкцію, слідчий під час проведення досудового розслідування за матеріалами кримінального провадження обов’язково надає підрозділам Експертної служби МВС дозвіл на проведення відбору зразків цих речовин і перевірки їх за Каталогом, про що зазначає в постанові про призначення експертизи.

Організація відбору та направлення зразків речовин зазначеної категорії до Державного науково-дослідного експертно-криміналістичного центру (ДНДЕКЦ) здійснюється керівниками підрозділів Експертної служби МВС за постановою слідчого у строк, який не повинен перевищувати 20 робочих днів з дати надходження постанови слідчого про призначення експертизи.

На підставі отриманої постанови слідчого про призначення експертизи у підрозділах Експертної служби МВС забезпечується відбір зразків речовин, про що складається протокол відбору зразків речовин для направлення їх на перевірку за Каталогом.

Інструкцію розроблена з метою забезпечення комплексного відстеження шляхів розповсюдження небезпечних наркотичних речовин на території України та встановлення джерел їх походження.

Продовжити читання →
Натисніть, щоб прокоментувати

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

Новини на емейл

Правові новини від LexInform.

Один раз на день. Найактуальніше.

Digital-партнер


© ТОВ "АКТИВЛЕКС", 2018-2024
Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на LEXINFORM.COM.UA
Всі права на матеріали, розміщені на порталі LEXINFORM.COM.UA охороняються відповідно до законодавства України.