Connect with us

Законодавство

Визначено порядок медичного забезпечення поліцейських і гвардійців під час масових заворушень

Опубліковано наказ Міністерства внутрішніх справ  «Про затвердження Порядку медичного забезпечення поліцейських та військовослужбовців Національної гвардії України при виконанні оперативно-службових завдань під час подолання наслідків надзвичайних ситуацій, припинення групового порушення громадської безпеки і порядку чи масових заворушень» від 7 листопада 2017 р. № 910.

Порядок визначає механізм медичного забезпечення поліцейських та військовослужбовців Національної гвардії України, спрямований на запобігання або зменшення ступеня ураження поліцейських та військовослужбовців, своєчасне надання екстреної медичної допомоги та медичну евакуацію постраждалих до закладів охорони здоров’я наземним, авіаційним (повітряним) та водним транспортом, їх подальше лікування та реабілітацію, забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя.

Ним також окреслено взаємодію територіальних медичних об’єднань МВС України по областях та м. Києву з головними управліннями Національної поліції України в областях та м. Києві, територіальними управліннями та військовими частинами Національної гвардії України

Continue Reading
Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

Новини на емейл

Правові новини від LexInform.

Один раз на день. Найактуальніше.

Digital-партнер


© ТОВ "АКТИВЛЕКС", 2018-2023
Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на LEXINFORM.COM.UA
Всі права на матеріали, розміщені на порталі LEXINFORM.COM.UA охороняються відповідно до законодавства України.