Connect with us

Законодавство

Як оскаржити рішення про втрату статусу резидента Дія Сіті?

Опубліковано

Набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України «Деякі питання адміністративного оскарження рішення про втрату статусу резидента Дія Сіті та звітності резидентів Дія Сіті» від 30 грудня 2022 р. № 1492, якою затверджено:

1) Порядок обрання представників громадськості до апеляційної комісії, що створюється Мінцифри для розгляду в адміністративному порядку скарг на прийняті Мінцифри рішення про втрату статусу резидента Дія Сіті;

2) Порядок, який визначає механізм подання та розгляду скарг на рішення Мінцифри про втрату статусу резидента Дія Сіті, прийняття рішення апеляційною комісією, утвореною Мінцифри для розгляду скарг;

3) Порядок, який визначає форму, порядок подання та розгляду Мінцифри звіту про відповідність резидента Дія Сіті вимогам Закону України «Про стимулювання розвитку цифрової економіки в Україні» і механізм подання та розгляду Мінцифри незалежного висновку.

Читайте також: Новий порядок надання нотаріусами додаткових послуг

Зокрема передбачено, що Резидент Дія Сіті має право подати до апеляційної комісії скаргу на рішення Мінцифри, прийняте стосовно нього Мінцифри з підстав, передбачених п.п. 2 – 5 ч. 1 ст. 9 Закону, протягом 10 робочих днів з дня опублікування такого рішення на офіційному веб-сайті Мінцифри.

Скарга та додані до неї документи подаються в електронній формі в один із таких способів:

– через державний веб-портал правового режиму Дія Сіті (city.diia.gov.ua);

– шляхом надсилання на адресу розміщеної на офіційному веб-сайті Мінцифри електронної пошти, призначеної для комунікації із заявниками та резидентами Дія Сіті.

Якщо протягом 10 робочих днів з дня опублікування оскаржуваного рішення резидент Дія Сіті подав більш ніж одну скаргу на таке рішення, апеляційна комісія розглядає апеляційну скаргу, що надійшла першою.

Апеляційна комісія розглядає скаргу протягом 20 робочих днів з дня подання скарги, а у разі продовження апеляційною комісією строку розгляду – протягом 30 робочих днів з дня отримання скарги.

Під час розгляду скарги апеляційною комісією обов’язок доведення наявності підстав для прийняття оскаржуваного рішення покладається на Мінцифри.

Протягом трьох робочих днів з дня прийняття апеляційною комісією рішення про скасування, зміну або залишення рішення про втрату статусу резидента Дія Сіті без змін таке рішення публікується на офіційному веб-сайті Мінцифри та одночасно надсилається в електронній формі з електронним підписом голови апеляційної комісії на адресу електронної пошти резидента Дія Сіті, зазначену в реєстрі Дія Сіті.

Продовжити читання →

Новини на емейл

Правові новини від LexInform.

Один раз на день. Найактуальніше.

Деякі питання адміністративного оскарження рішення про втрату статусу резидента Дія Сіті та звітності резидентів Дія Сіті
||
№ Документа: 1492
Дата прийняття: 30.12.2022
Дата набрання чинності: 04.01.2023
Дата реєстрації в Мінюсті: Немає
Номер реєстрації в Мінюсті: Немає
Внутрішній номер документа: Немає

Digital-партнер


© ТОВ "АКТИВЛЕКС", 2018-2024
Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на LEXINFORM.COM.UA
Всі права на матеріали, розміщені на порталі LEXINFORM.COM.UA охороняються відповідно до законодавства України.

Деякі питання адміністративного оскарження рішення про втрату статусу резидента Дія Сіті та звітності резидентів Дія Сіті
||
№ Документа: 1492
Дата прийняття: 30.12.2022
Дата набрання чинності: 04.01.2023
Дата реєстрації в Мінюсті: Немає
Номер реєстрації в Мінюсті: Немає
Внутрішній номер документа: Немає