Connect with us

Законодавство

Єдиний реєстр з оцінки впливу на довкілля уже працює

Постановою Кабінету Міністрів України № 989 затверджено Порядок проведення громадських слухань у процесі оцінки впливу на довкілля, який визначає механізм проведення громадських слухань у процесі громадського обговорення планованої діяльності, яка підлягає оцінці впливу на довкілля.

Порядком встановлено процедуру проведення громадських слухань, зокрема, розподілено компетенції, зокрема уповноважених центрального чи територіального органу, та організатора слухань. Який зокрема повинен бути незалежним, об’єктивним та неупередженим і не мати потенційного конфлікту інтересів щодо планованої діяльності в розумінні Закону України “Про запобігання корупції”.

Внормовано порядок проведення слухань та встановлено, що протокол громадських слухань та Звіт про громадське обговорення вносяться уповноваженим центральним органом або уповноваженим територіальним органом одночасно з висновком з оцінки впливу на довкілля до Єдиного реєстру з оцінки впливу на довкілля, який зараз вже працює в тестовому режимі.

Continue Reading
Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

Новини на емейл

Правові новини від LexInform.

Один раз на день. Найактуальніше.

Digital-партнер


© ТОВ "АКТИВЛЕКС", 2018-2023
Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на LEXINFORM.COM.UA
Всі права на матеріали, розміщені на порталі LEXINFORM.COM.UA охороняються відповідно до законодавства України.