Connect with us

Законодавство

З 3-х до 5-ти років пропонується збільшити строк дії технічних умов для альтернативних електростанцій

Розпочато підготовку до другого читання Проекту Закону про внесення зміни до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» щодо покращення інвестиційних можливостей у сфері виробництва електричної енергії з альтернативних джерел від 13 лютого 2017 р. № 6081.

Законопроект  прийнято Парламентом у першому читанні 19 грудня 2017 р.

Цьому була присвячена нарада, проведена Головою Держенергоефективності з представниками Комітету ВРУ з паливно-енергетичного комплексу, Міненерговугілля, Мінрегіону та профільних асоціацій. Як пояснюють фахівці, конкретний термін дії технічних умов, запропонований законопроектом, в першу чергу стимулюватиме інвесторів вчасно завершувати будівництво об’єктів та запобігти спекуляціям із виданими технічними умовами.

Водночас на нараді було обговорено можливість  збільшення строку дії технічних умов із 3 років, як наразі зазначено у законопроекті, до 5 років, оскільки, приміром, при встановленні вітряної електростанції потрібно враховувати час для вимірювання вітропотенціалу та орнітологічних досліджень.

За підсумками наради було досягнуто домовленості про розгляд  разом  із Інститутом відновлюваної енергетики НАН України терміну реалізації проектів з усіх видів відновлюваних джерел.

Читати далі
Клікніть для коментування

You must be logged in to post a comment Login

Залишати коментар

Новини на емейл

Правові новини від LexInform.

Один раз на день. Найактуальніше.

© ТОВ "АКТИВЛЕКС", 2018-2022
Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на LEXINFORM.COM.UA
Всі права на матеріали, розміщені на порталі LEXINFORM.COM.UA охороняються відповідно до законодавства України.