Connect with us

Законодавство

Про шкідливий вплив підприємства на довкілля можна повідомляти в електронній формі

Опубліковано

Оприлюднено постанову Кабінету Міністрів України від 13 грудня 2017 р. № 1026, якою затверджено Порядок передачі документації для надання висновку з оцінки впливу на довкілля та фінансування оцінки впливу на довкілля та Порядок ведення Єдиного реєстру з оцінки впливу на довкілля.

Порядок передачі документації містить типові форми документів, які складають суб’єкти господарювання та органи влади для оцінки впливу на довкілля. Подання документів здійснюється через електронний кабінет Єдиного реєстру з оцінки впливу на довкілля, доступ якого мають усі заінтересовані особи. Громадяни можуть вносити до реєстру свої зауваження (пропозиції) щодо планової діяльності суб’єкта господарювання.

За результатами розгляду цих документів уповноважений центральний або територіальний орган влади видає висновок з оцінки впливу на довкілля. У разі, якщо планова діяльність суб’єкта господарювання може мати вплив на довкілля, орган влади призначає громадські слухання з цього питання. На підставі згаданих документів та результатів громадських слухань Міністерство екології та природних ресурсів України здійснюватиме оцінку впливу на довкілля.

Продовжити читання →
Натисніть, щоб прокоментувати

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

Новини на емейл

Правові новини від LexInform.

Один раз на день. Найактуальніше.

Digital-партнер


© ТОВ "АКТИВЛЕКС", 2018-2024
Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на LEXINFORM.COM.UA
Всі права на матеріали, розміщені на порталі LEXINFORM.COM.UA охороняються відповідно до законодавства України.