Connect with us

Законодавство

За надання послуг з працевлаштування за кордоном без включення до переліку – штраф до 170 000 грн

Опубліковано

Верховна Рада прийняла Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо захисту прав трудових мігрантів та боротьби з шахрайством у працевлаштуванні за кордоном» (законопроект № 2365), яким, зокрема скасовано ліцензування посередництва у працевлаштуванні за кордоном.

Також новою ст. 166-28 Кодексу України про адміністративні правопорушення встановлено відповідальність за порушення вимог законодавства у сфері надання послуг з посередництва у працевлаштуванні.

Так, здійснення суб’єктом господарювання діяльності з надання послуг з посередництва у працевлаштуванні за кордоном без включення до переліку суб’єктів господарювання, що надають послуги з посередництва у працевлаштуванні за кордоном, відповідно до Закону України «Про зайнятість населення» – тягне за собою накладення штрафу на посадових осіб юридичної особи та фізичних осіб ‑ підприємців від семи тисяч до восьми тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (136 000 грн).

Читайте також: Вчинення дискримінації чи сексуальних домагань у службі цивільного захисту віднесуть до порушень службової дисципліни

Повторне протягом року вчинення передбаченого порушення, за яке особу вже було піддано адміністративному стягненню, ‑ тягне за собою накладення штрафу на посадових осіб юридичної особи та фізичних осіб ‑ підприємців від восьми тисяч до десяти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (170 000 грн).

Стягнення з громадян будь-яких гонорарів, комісійних, винагород, інших видів оплати послуг з посередництва у працевлаштуванні в Україні або за кордоном ‑ тягне за собою накладення штрафу на посадових осіб юридичної особи та фізичних осіб ‑ підприємців від трьох тисяч п’ятисот до чотирьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (68 000 грн).

Окрім того, викладено у новій редакції ст. 38 Закону України «Про зайнятість населення».

Продовжити читання →

Новини на емейл

Правові новини від LexInform.

Один раз на день. Найактуальніше.

Digital-партнер


© ТОВ "АКТИВЛЕКС", 2018-2024
Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на LEXINFORM.COM.UA
Всі права на матеріали, розміщені на порталі LEXINFORM.COM.UA охороняються відповідно до законодавства України.