Connect with us

Законодавство

За несанкціоноване проникнення до метрополітену буде адміністративна відповідальність

Опубліковано

Київський метрополітен закликав парламент встановити відповідальність за несанкціоноване проникнення на об’єкти транспорту, які належать до критичної інфраструктури.

«Сьогодні, на період дії воєнного стану, одне з найголовніших завдань метрополітену, окрім безпечного перевезення пасажирів, – забезпечення людей надійним укриттям. Водночас на законодавчому рівні відсутня можливість впливу на порушників, які проникають на об’єкти критичної інфраструктури, зокрема в тунелі, вентиляційні шахти та інші стратегічно важливі приміщення. Мета таких візитів може бути різною, а завдана шкода може нанести непоправних наслідків для людей, які перебувають в укритті на станціях метро», – прокоментував начальник КП «Київський метрополітен» Віктор Брагінський.

Читайте також: Автомобільними пунктами пропуску управлятиме Агентство відновлення

У метрополітені нагадали, що днями Комітет Верховної Ради з питань правоохоронної діяльності підтримав та направив на розгляд депутатів проект Закону «Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо порушення правил перевезення у міському електричному транспорті» № 6164, який, зокрема передбачає встановлення відповідальності за несанкціоноване проникнення на об’єкти транспорту, зокрема й у метрополітен.

Продовжити читання →

Новини на емейл

Правові новини від LexInform.

Один раз на день. Найактуальніше.

Digital-партнер


© ТОВ "АКТИВЛЕКС", 2018-2024
Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на LEXINFORM.COM.UA
Всі права на матеріали, розміщені на порталі LEXINFORM.COM.UA охороняються відповідно до законодавства України.