Connect with us

Законодавство

Затверджено Кодекс системи передачі

Опубліковано

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, ухвалила постанову «Про затвердження Кодексу системи передачі» № 309.

Кодекс регулюватиме взаємовідносини Оператора системи передачі (ОСП) та користувачів системи передачі щодо планування, розвитку та експлуатації (у тому числі оперативно-технологічного управління) системи передачі у складі об’єднаної енергетичної системи України (ОЕС), а також приєднання та доступу до системи передачі.

Кодекс стане обов’язковим для виконання ОСП та у визначених випадках користувачами систем розподілу і застосовуватиметься на недискримінаційних умовах.

Затвердженим документом передбачається, що ОСП та користувачі, які мають у власності та/або експлуатують електроустановки, приєднані до системи передачі, мають створити та підтримувати в належному стані технічні та технологічні системи експлуатації своїх електроустановок, а також структуру управління цими системами відповідно до вимог Кодексу, інших нормативно-технічних документів та вимог технічної документації заводів-виробників.

У документі вказано що новими генеруючими одиницями та електроустановками об’єктів розподілу/енергоспоживання вважаються такі, що були приєднані до ОЕС України після набрання чинності Кодексом або власники таких енергооб’єктів уклали договір на закупівлю основного енергообладнання до дня набрання чинності Кодексом з терміном дії договору не більше 2 років. Усі інші генеруючі одиниці та електроустановки об’єктів розподілу/енергоспоживання вважатимуться існуючими.

Вимоги Кодексу не застосовуватимуться до електроустановок з виробництва та споживання електричної енергії, що пов’язані прямою лінією та не мають будь-яких електричних зв’язків з електрообладнанням, що працює синхронно в ОЕС України. При цьому будівництво та експлуатація таких електроустановок як і прямої лінії, що їх поєднує, відбуватиметься відповідно до вимог Правил улаштування електроустановок та Правил технічної експлуатації електричних станцій і мереж.

Продовжити читання →
Натисніть, щоб прокоментувати

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

Новини на емейл

Правові новини від LexInform.

Один раз на день. Найактуальніше.

Про затвердження Кодексу системи передачі
||
№ Документа: 309
Дата прийняття: 14.03.2018
Дата набрання чинності: З дня, наступного за днем опублікування в газеті «Урядовий кур’єр»
Дата реєстрації в Мінюсті: Немає
Номер реєстрації в Мінюсті: Немає
Внутрішній номер документа: Немає

Digital-партнер


© ТОВ "АКТИВЛЕКС", 2018-2024
Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на LEXINFORM.COM.UA
Всі права на матеріали, розміщені на порталі LEXINFORM.COM.UA охороняються відповідно до законодавства України.

Про затвердження Кодексу системи передачі
||
№ Документа: 309
Дата прийняття: 14.03.2018
Дата набрання чинності: З дня, наступного за днем опублікування в газеті «Урядовий кур’єр»
Дата реєстрації в Мінюсті: Немає
Номер реєстрації в Мінюсті: Немає
Внутрішній номер документа: Немає