Connect with us

Законодавство

Виклик підозрюваного, обвинуваченого – через загальнодержавні ЗМІ

Опубліковано

Набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України» від 28 лютого 2018 р. № 155, якою змінено назву постанови Кабінету Міністрів України від 25 січня 2006 р. № 52. Відтепер ця постанова називається «Про порядок визначення друкованого засобу масової інформації загальнодержавної сфери розповсюдження, в якому розміщуються повістки про виклик підозрюваного, обвинуваченого та інформація про процесуальні документи» (раніше у назві було відсутнє посилання саме на те, що це має бути саме ЗМІ загальнодержавної сфери розповсюдження, а також окрім підозрюваного й обвинуваченого згадувалися відповідач, треті особи, свідки, місце фактичного проживання (перебування) яких невідоме).

У новій редакції викладено Порядок визначення друкованого засобу масової інформації, у якому розміщуються оголошення про виклик до суду відповідача, третіх осіб, свідків, місце фактичного проживання (перебування) яких невідоме, повістки про виклик підозрюваного, обвинуваченого та інформація про процесуальні документи.  Цей Порядок регулює питання визначення друкованого засобу масової інформації загальнодержавної сфери розповсюдження, в якому розміщуються повістки, а Мін’юст подає щороку до 1 листопада Кабінетові Міністрів України пропозиції щодо визначення на наступний рік друкованого засобу масової інформації, в якому розміщуються повістки про виклик підозрюваного, обвинуваченого та інформація про процесуальні документи.

Змінами до постанови Кабінету Міністрів України від 27 квітня 2006 р. № 590 «Про граничні розміри компенсації витрат, пов’язаних з розглядом цивільних та адміністративних справ, і порядок їх компенсації за рахунок держави», затверджено граничні розміри компенсації витрат, пов’язаних з розглядом цивільних, адміністративних та господарських справ, згідно з Додатком.

Варто сказати, що Додаток також отримав нову редакцію.

Продовжити читання →
Натисніть, щоб прокоментувати

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

Новини на емейл

Правові новини від LexInform.

Один раз на день. Найактуальніше.

Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України
||
№ Документа: 155
Дата прийняття: 28.02.2018
Дата набрання чинності: 14.03.2018
Дата реєстрації в Мінюсті: Немає
Номер реєстрації в Мінюсті: Немає
Внутрішній номер документа: Немає

Digital-партнер


© ТОВ "АКТИВЛЕКС", 2018-2024
Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на LEXINFORM.COM.UA
Всі права на матеріали, розміщені на порталі LEXINFORM.COM.UA охороняються відповідно до законодавства України.

Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України
||
№ Документа: 155
Дата прийняття: 28.02.2018
Дата набрання чинності: 14.03.2018
Дата реєстрації в Мінюсті: Немає
Номер реєстрації в Мінюсті: Немає
Внутрішній номер документа: Немає