Connect with us

Законодавство

Заява на участь у конкурсі державних інвестиційних проектів подається в довільній формі

Опубліковано

⚡ AI SUMMARY
Постанова КМУ № 525 внесла зміни до порядку відбору інвестпроєктів для держпідтримки. Відтепер, у заяві на участь у відборі, крім основних даних проєкту, потрібно вказувати обсяг та вид необхідної держпідтримки. Для проєктів, що потребують держгарантій, обов'язковими є копія листа про наміри кредитування (за наявності кредитора) та висновок Мінфіну щодо оцінки ризиків проєкту.

Набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до Порядку відбору інвестиційних проектів, для реалізації яких надається державна підтримка» від 25 червня 2020 р. № 525.

Змінами до п. 4 Порядку відбору інвестиційних проектів, для реалізації яких надається державна підтримка, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 13 листопада 2013 р. № 835, встановлено, що для участі у відборі суб’єкти інвестиційної діяльності подають відповідальному органові заяву в довільній формі, в якій повинні бути зазначені назва, місце впровадження, строк реалізації та загальна вартість інвестиційного проекту, а також обсяг і вид державної підтримки.

До заяви додають, серед інших, такі документи:

  • копію листа потенційного кредитора про наміри надати кредит (позику) (для державної підтримки шляхом надання відповідно до законодавства для реалізації інвестиційних проектів державних гарантій з метою забезпечення виконання боргових зобов’язань за запозиченнями суб’єкта господарювання) у разі наявності потенційного кредитора;
  • висновок Мінфіну щодо ідентифікації та оцінки ризиків, пов’язаних з реалізацією інвестиційного проекту, проведеної відповідно до Положення про управління ризиками, пов’язаними з наданням державних гарантій, та розподіл таких ризиків між державою, кредиторами і позичальниками, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 23 лютого 2011 р. № 131 (для державної підтримки шляхом надання відповідно до законодавства для реалізації інвестиційних проектів державних гарантій з метою забезпечення виконання боргових зобов’язань за запозиченнями суб’єкта господарювання).
Продовжити читання →

Новини на емейл

Правові новини від LexInform.

Один раз на день. Найактуальніше.

Про внесення змін до Порядку відбору інвестиційних проектів, для реалізації яких надається державна підтримка
||
№ Документа: 525
Дата прийняття: 25.06.2020
Дата набрання чинності: 01.07.2020
Дата реєстрації в Мінюсті: Немає
Номер реєстрації в Мінюсті: Немає
Внутрішній номер документа: Немає

Digital-партнер


© ТОВ "АКТИВЛЕКС", 2018-2025
Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на LEXINFORM.COM.UA
Всі права на матеріали, розміщені на порталі LEXINFORM.COM.UA охороняються відповідно до законодавства України.

Про внесення змін до Порядку відбору інвестиційних проектів, для реалізації яких надається державна підтримка
||
№ Документа: 525
Дата прийняття: 25.06.2020
Дата набрання чинності: 01.07.2020
Дата реєстрації в Мінюсті: Немає
Номер реєстрації в Мінюсті: Немає
Внутрішній номер документа: Немає