Connect with us

Законодавство

Заяву про внесення відомостей до Держземкадастру можна буде подати в електронній формі

На розгляд Комітету Верховної ради України з питань аграрної політики та земельних відносин направлено проект Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про Державний земельний кадастр» (щодо розширення переліку осіб, які здійснюють внесення відомостей до Державного земельного кадастру та надання відповідної інформації з нього)» від 22 лютого 2018 р. № 8049.

Проектом вводиться поняття камеральної перевірки дій державних кадастрових реєстраторів, які проводить Центральний орган виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері земельних відносин.

До переліку осіб, які можуть надавати відомості з Державного земельного кадастру, включено сертифікованих інженерів-землевпорядників.

Уточнено можливість засобами Державного кадастрового реєстратору формувати поземельні книги на земельні ділянки у письмовій та електронній формах.

Передбачено можливість подання в електронній формі заяви про внесення відомостей до Державного земельного кадастру через Єдиний державний портал адміністративних послуг.

З 14 днів до 7 робочих днів скорочено строк, протягом якого Державний кадастровий реєстратор перевіряє відповідність вимогам законодавства документів, поданих для державної реєстрації земельної ділянки.

Читати далі
Клікніть для коментування

You must be logged in to post a comment Login

Залишати коментар

Новини на емейл

Правові новини від LexInform.

Один раз на день. Найактуальніше.

Digital-партнер


© ТОВ "АКТИВЛЕКС", 2018-2023
Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на LEXINFORM.COM.UA
Всі права на матеріали, розміщені на порталі LEXINFORM.COM.UA охороняються відповідно до законодавства України.