Connect with us

Законодавство

Заяви про навчання безпечному поводженню з пестицидами можна подавати до ЦНАП

Опубліковано

Набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до Порядку одержання посвідчення про право роботи з пестицидами» від 4 червня 2024 р. № 640.

Зокрема новою редакцією п. 8 Порядку, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 9 травня 2023 р. № 458, встановлено, що для проходження навчання з питань безпечного поводження з пестицидами та/або одержання посвідчення особи або їх уповноважені представники подають у паперовій або електронній формі засобами інформаційних, електронних комунікаційних, інформаційно-комунікаційних систем до територіального органу Держпродспоживслужби або через центри надання адміністративних послуг:

– заяву про проходження навчання з питань безпечного поводження з пестицидами та/або видачу посвідчення про право роботи з пестицидами за формою згідно з додатком 3 із відповідними відмітками;

– документ, що підтверджує внесення плати за проходження навчання з питань безпечного поводження з пестицидами (у разі наявності в заяві відмітки про проведення навчання з питань безпечного поводження з пестицидами та видачу свідоцтва про навчання).

Заява, що подається в електронній формі, повинна відповідати вимогам Закону України «Про електронні документи та електронний документообіг».

Читайте також: Міндовкілля публікуватиме 10 реєстрів щодо відходів

Заява реєструється територіальним органом Держпродспоживслужби в день її надходження відповідно до вимог ст. 42 Закону України «Про адміністративну процедуру».

У разі коли заяву подано із порушенням вимог, встановлених законодавством, територіальний орган Держпродспоживслужби приймає рішення про залишення її без руху та не пізніше наступного робочого дня з дня отримання заяви надсилає особі письмове повідомлення про залишення заяви без руху із зазначенням виявлених недоліків і посиланням на порушені вимоги законодавства, спосіб і строк усунення недоліків, а також способи, порядок і строк оскарження рішення про залишення заяви без руху.

У разі усунення виявлених недоліків у строк, встановлений територіальним органом Держпродспоживслужби, заява вважається поданою в день її первинного подання. При цьому строк розгляду заяви продовжується на строк залишення заяви без руху.

Не допускається повторне залишення без руху заяви, в якій усунуто виявлені недоліки, зазначені в повідомленні про залишення заяви без руху.

Заява не підлягає розгляду у випадках, визначених ст. 45 Закону України «Про адміністративну процедуру». Рішення про відмову у прийнятті заяви до розгляду повідомляється територіальним органом Держпродспоживслужби особі, яка подала заяву (крім анонімної заяви), невідкладно, але не пізніше дня, наступного за днем його прийняття, технічними засобами електронних комунікацій.

У разі наявності в заяві відмітки про проведення навчання з питань безпечного поводження з пестицидами та видачу свідоцтва про навчання і за умови відповідності документів, передбачених у цьому пункті, вимогам законодавства територіальний орган Держпродспоживслужби протягом двох робочих днів з дня їх отримання, але не пізніше ніж за п’ять робочих днів до дати початку навчання з питань безпечного поводження з пестицидами повідомляє особі про час, дату, місце та форму проведення навчання з питань безпечного поводження з пестицидами технічними засобами електронних комунікацій.

Продовжити читання →

Новини на емейл

Правові новини від LexInform.

Один раз на день. Найактуальніше.

Про внесення змін до Порядку одержання посвідчення про право роботи з пестицидами
||
№ Документа: 640
Дата прийняття: 04.06.2024
Дата набрання чинності: 08.06.2024
Дата реєстрації в Мінюсті: Немає
Номер реєстрації в Мінюсті: Немає
Внутрішній номер документа: Немає

Digital-партнер


© ТОВ "АКТИВЛЕКС", 2018-2024
Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на LEXINFORM.COM.UA
Всі права на матеріали, розміщені на порталі LEXINFORM.COM.UA охороняються відповідно до законодавства України.

Про внесення змін до Порядку одержання посвідчення про право роботи з пестицидами
||
№ Документа: 640
Дата прийняття: 04.06.2024
Дата набрання чинності: 08.06.2024
Дата реєстрації в Мінюсті: Немає
Номер реєстрації в Мінюсті: Немає
Внутрішній номер документа: Немає