Connect with us

Законодавство

Збільшити прожитковий мінімум для визначення окладів прокурорам пропонують у ВР

Опубліковано

Комітет з питань правоохоронної діяльності звернувся до Голови Комітету з питань бюджету Роксолани Підласої з проханням не допустити несправедливого співвідношення посадових окладів серед прокурорів при опрацюванні проекту Закону «Про державний бюджет України на 2024 рік».

Члени Комітету зазначили, що запропонований в проекті розмір прожиткового мінімуму для працездатних осіб, який застосовується для визначення посадового окладу прокурора окружної прокуратури (1600 грн), є нижчим від розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб (3028 грн), так і розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб, який застосовується для визначення посадових окладів суддів, працівників інших державних органів, оплата праці яких регулюється спеціальними законами, а також працівників податкових і митних органів (2102 грн).

Читайте також: Митники не оглядатимуть транспорт і товари за дорученням правоохоронців

Зазначені положення підривають основні засади діяльності органів прокуратури в цілому, зокрема й незалежність прокурора, а також призводять до явного несправедливого співвідношення посадових окладів серед працівників органів прокуратури.

Члени Комітету просять вжити заходів реагування та не допустити, щоб з 1 січня 2024 р. прожитковий мінімум для працездатних осіб, який застосовуватиметься для визначення посадового окладу прокурора окружної прокуратури, і далі складав 1600 грн.

Продовжити читання →

Новини на емейл

Правові новини від LexInform.

Один раз на день. Найактуальніше.

Digital-партнер


© ТОВ "АКТИВЛЕКС", 2018-2024
Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на LEXINFORM.COM.UA
Всі права на матеріали, розміщені на порталі LEXINFORM.COM.UA охороняються відповідно до законодавства України.