Connect with us

Законодавство

Зміна правил проведення інспекційних перевірок банків

Постановою правління НБУ від 28 грудня 2017 р. № 145 були внесені зміни до Положення про планування та проведення інспекційних перевірок, затвердженого постановою Правління НБУ від 17.07.2001 № 276. Такі ж зміни внесено до постанови Правління НБУ від 13.10.2011 № 366, якою були внесенні зміни до постанови № 276.

Положення у новій редакції розширює повноваження учасників інспекційної групи, визначає порядок проведення планової та позапланової інспекційної перевірки, а також встановлює типові форми документів, які складаються під час їх проведення. Вперше деталізовано порядок дій інспекторів у разі перешкоджання проведення перевірки.

Згідно зі змінами до складу інспекційної групи можуть бути включені фахівці, які не є працівниками НБУ. Новацією змін також є розгляд результатів інспекційної перевірки Комітетом з питань нагляду та регулювання діяльності банків, нагляду (оверсайту) платіжних систем.

Більш чітко визначений порядок здійснення інспекційних перевірок дозволить зменшити вірогідність зловживань при проведенні перевірок банківських установ.

Читати далі
Клікніть для коментування

You must be logged in to post a comment Login

Залишати коментар

Новини на емейл

Правові новини від LexInform.

Один раз на день. Найактуальніше.

Digital-партнер


© ТОВ "АКТИВЛЕКС", 2018-2023
Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на LEXINFORM.COM.UA
Всі права на матеріали, розміщені на порталі LEXINFORM.COM.UA охороняються відповідно до законодавства України.