Connect with us

Законодавство

Зміна правил проведення інспекційних перевірок банків

Опубліковано

Постановою правління НБУ від 28 грудня 2017 р. № 145 були внесені зміни до Положення про планування та проведення інспекційних перевірок, затвердженого постановою Правління НБУ від 17.07.2001 № 276. Такі ж зміни внесено до постанови Правління НБУ від 13.10.2011 № 366, якою були внесенні зміни до постанови № 276.

Положення у новій редакції розширює повноваження учасників інспекційної групи, визначає порядок проведення планової та позапланової інспекційної перевірки, а також встановлює типові форми документів, які складаються під час їх проведення. Вперше деталізовано порядок дій інспекторів у разі перешкоджання проведення перевірки.

Згідно зі змінами до складу інспекційної групи можуть бути включені фахівці, які не є працівниками НБУ. Новацією змін також є розгляд результатів інспекційної перевірки Комітетом з питань нагляду та регулювання діяльності банків, нагляду (оверсайту) платіжних систем.

Більш чітко визначений порядок здійснення інспекційних перевірок дозволить зменшити вірогідність зловживань при проведенні перевірок банківських установ.

Продовжити читання →
Натисніть, щоб прокоментувати

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

Новини на емейл

Правові новини від LexInform.

Один раз на день. Найактуальніше.

Digital-партнер


© ТОВ "АКТИВЛЕКС", 2018-2024
Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на LEXINFORM.COM.UA
Всі права на матеріали, розміщені на порталі LEXINFORM.COM.UA охороняються відповідно до законодавства України.