Connect with us

Події

Актуальні проблеми судового права

Опубліковано

У Національному юридичному університеті імені Ярослава Мудрого відбулася міжнародна науково-практична конференція «Актуальні проблеми судового права». Її організаторами виступили кафедра організації судових та правоохоронних органів цього університету та кафедра правосуддя Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

У роботі конференції взяли участь заступник міністра юстиції України Світлана Глущенко, голова Вищої ради магістратури Молдови Віктор Міку, суддя земельного суду м. Гамбурга (ФРН) Корнелія Вьольк, проректор з наукової роботи Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, член Ради та виконкому Харківської обласної організації Союзу юристів України Анатолій Гетьман, голова Харківської обласної організації Союзу юристів України, доцент кафедри організації судових і правоохоронних органів НЮУ імені Ярослава Мудрого Володимир Кривобок, а також інші науковці, студенти НЮУ та вчені провідних вітчизняних навчальних і науково-дослідних закладів, представники прокуратури, адвокатури та судових органів.

Вітаючи присутніх, Анатолій Гетьман, зокрема, зазначив, що подібні заходи, сприяють виявленню правових проблем, обговоренню їх у професійному середовищі науковців та практиків та виробленню спільного бачення щодо способів їх розв’язання.

Конференція проходила у форматі трьох пленарних засідань. З доповідями на них виступили Світлана Глущенко – «Реформа системи виконання судових рішень: стратегічне планування та очікувані результати»; Корнелія Вьольк – «Деякі питання примусового виконавчого провадження в цивільних та господарських справах у Німеччині»; Віктор Міку – «Оптимізація роботи судів Молдови» та інші учасники дискусії. Так, Володимир Кривобок представив доповідь на тему «Проблеми забезпечення зв’язку вищої юридичної освіти з практичною роботою в прокуратурі».

За результатами конференції підготовлений збірник тез наукових повідомлень.

Прес-служба
Харківської обласної організації
Союзу юристів України

Джерело: Юридичний вісник України

Продовжити читання →
Натисніть, щоб прокоментувати

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

Новини на емейл

Правові новини від LexInform.

Один раз на день. Найактуальніше.

Digital-партнер


© ТОВ "АКТИВЛЕКС", 2018-2024
Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на LEXINFORM.COM.UA
Всі права на матеріали, розміщені на порталі LEXINFORM.COM.UA охороняються відповідно до законодавства України.