Connect with us

Lexinform™ - платформа важливої правової інформації.

Для правників усіх спеціалізацій - свіжі новини про найважливіші нормативні акти і законопроекти з погляду їх значущості, показові та прецедентні рішення судів, коментарі до цих рішень, юридичний аналіз правових позицій, зокрема – рішень Верховного Суду.

Правові новини охоплюють події в Україні, а також світові юридичні новини, які справляють вплив на нашу правову дійсність, в тому числі – на розвиток вітчизняного законодавства та правової системи в цілому.

Репортажі та фахові звіти про найцікавіші заходи в царині права дадуть можливість не лишити поза увагою жодної значної події, а календар прийдешніх науково-практичних конференцій, форумів, круглих столів, експертних нарад та інших зібрань, присвячених нагальним юридичним проблемам, - допоможе не пропустити майбутніх заходів.

Тут постійно накопичуються варіанти розв’язання складних правових питань, неординарні юридичні висновки, аналітичні матеріали з практики правозастосування, досудового розв’язання спорів, зокрема арбітражу і медіації.

Автори - досвідчені адвокати, знані фахівці з різних галузей права пропонують власне тлумачення норм права та випробувані практичні прийоми, переможні правові аргументи для судового спору.

Події

Актуальні проблеми судового права

Опубліковано

on

У Національному юридичному університеті імені Ярослава Мудрого відбулася міжнародна науково-практична конференція «Актуальні проблеми судового права». Її організаторами виступили кафедра організації судових та правоохоронних органів цього університету та кафедра правосуддя Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

У роботі конференції взяли участь заступник міністра юстиції України Світлана Глущенко, голова Вищої ради магістратури Молдови Віктор Міку, суддя земельного суду м. Гамбурга (ФРН) Корнелія Вьольк, проректор з наукової роботи Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, член Ради та виконкому Харківської обласної організації Союзу юристів України Анатолій Гетьман, голова Харківської обласної організації Союзу юристів України, доцент кафедри організації судових і правоохоронних органів НЮУ імені Ярослава Мудрого Володимир Кривобок, а також інші науковці, студенти НЮУ та вчені провідних вітчизняних навчальних і науково-дослідних закладів, представники прокуратури, адвокатури та судових органів.

Вітаючи присутніх, Анатолій Гетьман, зокрема, зазначив, що подібні заходи, сприяють виявленню правових проблем, обговоренню їх у професійному середовищі науковців та практиків та виробленню спільного бачення щодо способів їх розв’язання.

Конференція проходила у форматі трьох пленарних засідань. З доповідями на них виступили Світлана Глущенко – «Реформа системи виконання судових рішень: стратегічне планування та очікувані результати»; Корнелія Вьольк – «Деякі питання примусового виконавчого провадження в цивільних та господарських справах у Німеччині»; Віктор Міку – «Оптимізація роботи судів Молдови» та інші учасники дискусії. Так, Володимир Кривобок представив доповідь на тему «Проблеми забезпечення зв’язку вищої юридичної освіти з практичною роботою в прокуратурі».

За результатами конференції підготовлений збірник тез наукових повідомлень.

Прес-служба
Харківської обласної організації
Союзу юристів України

Джерело: Юридичний вісник України

Читати далі
Клікніть для коментування

Залишати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Події

Мінекономрозвитку запрошує бізнес до участі в роботі міжурядових комісій

Опубліковано

on

От

Мінекономрозвитку запрошує представників бізнесових кіл висловити позицію щодо деяких ініціатив, які будуть запропоновані на розсуд країнам – партнерам.

Зокрема, актуальні питання міжнародного ділового співробітництва обговорюватимутьс в ході;

Міністерство економічного розвитку і торгівлі України висловлює прохання про завчасне повідомлення зацікавлених осіб про участь у зустрічах з міжнародними партнерами. Повідомлення про участь надсилати на адресу електронної пошти: [email protected] .

Читати далі

Події

Legal Training “Legal Vibes for Dev’s”

Опубліковано

on

От

Первая часть двухдневного юридического тренинга для Devs, посвященная юридическим аспектам работы Devs в Украине.

Спикеры: юристы-практики, которые разберут Ваши реальные кейсы и дадут эффективные рекомендации.

Читати далі

Події

Договір людською мовою: у 1991 Civic Tech Center навчать писати зрозумілі контракти

Опубліковано

on

От

15 травня у івент-зоні 1991 Civic Tech Center (вул. Мечникова, 2) представники Axon Partners проведуть лекцію про те, чому пересічній людині складно зрозуміти текст контракту та як виправити ситуацію з власними документами.

В текстах контрактів та інших документів, що їх складають юристи, зазвичай використовується так багато термінів і специфічних зворотів, що людині без профільної освіти зрозуміти їх вкрай складно.

У вівторок, 15 травня, у 1991 Civic Tech Center представники юридичної компанії Axon Partners розкажуть, чому договори виглядають саме так і що робити, щоб спростити контракти.

У заході «Страх і ненависть у Legal Contracts» візьмуть участь CEO Axon Partners Діма Гадомський, партнер компанії Оксана Кочкодан та спеціаліст з юридичної інженерії Андрій Костенко.

Під час зустрічі спікери розкриють такі теми:

  • Чому люди не люблять контракти
  • Яким було б життя, якби світом керували юристи
  • Наскільки важлива для контрактів традиційна термінологія та формальні конструкції
  • Чи стають контракти кращими, коли їх написано складною мовою
  • Чи можна переформулювати складні конструкції простими словами
  • Як коректно спростити текст контракту
  • Як автоматизувати процеси, пов’язані зі складанням договорів

Дата та час: 15 травня, 18:30

Локація: 1991 Civic Tech Center, вул. Мечникова, 2, БЦ «Парус», 18 поверх

Вартість квитків:

  • 100 грн за попередньою реєстрацією
  • 150 грн на місці в день заходу.

Про организаторiв:

1991 CivicTechCenter — перший в CEE-регіоні хаб розвитку civic tech ком’юніті та стартапів — проектів з соціальним імпактом. Відкрито громадською IT-організацією SocialBoost за підтримки фонду Omidyar Network.

Читати далі

В тренді