Connect with us

Lexinform™ - платформа важливої правової інформації.

Для правників усіх спеціалізацій - свіжі новини про найважливіші нормативні акти і законопроекти з погляду їх значущості, показові та прецедентні рішення судів, коментарі до цих рішень, юридичний аналіз правових позицій, зокрема – рішень Верховного Суду.

Правові новини охоплюють події в Україні, а також світові юридичні новини, які справляють вплив на нашу правову дійсність, в тому числі – на розвиток вітчизняного законодавства та правової системи в цілому.

Репортажі та фахові звіти про найцікавіші заходи в царині права дадуть можливість не лишити поза увагою жодної значної події, а календар прийдешніх науково-практичних конференцій, форумів, круглих столів, експертних нарад та інших зібрань, присвячених нагальним юридичним проблемам, - допоможе не пропустити майбутніх заходів.

Тут постійно накопичуються варіанти розв’язання складних правових питань, неординарні юридичні висновки, аналітичні матеріали з практики правозастосування, досудового розв’язання спорів, зокрема арбітражу і медіації.

Автори - досвідчені адвокати, знані фахівці з різних галузей права пропонують власне тлумачення норм права та випробувані практичні прийоми, переможні правові аргументи для судового спору.

Події

Актуальні проблеми судового права

Опубліковано

on

У Національному юридичному університеті імені Ярослава Мудрого відбулася міжнародна науково-практична конференція «Актуальні проблеми судового права». Її організаторами виступили кафедра організації судових та правоохоронних органів цього університету та кафедра правосуддя Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

У роботі конференції взяли участь заступник міністра юстиції України Світлана Глущенко, голова Вищої ради магістратури Молдови Віктор Міку, суддя земельного суду м. Гамбурга (ФРН) Корнелія Вьольк, проректор з наукової роботи Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, член Ради та виконкому Харківської обласної організації Союзу юристів України Анатолій Гетьман, голова Харківської обласної організації Союзу юристів України, доцент кафедри організації судових і правоохоронних органів НЮУ імені Ярослава Мудрого Володимир Кривобок, а також інші науковці, студенти НЮУ та вчені провідних вітчизняних навчальних і науково-дослідних закладів, представники прокуратури, адвокатури та судових органів.

Вітаючи присутніх, Анатолій Гетьман, зокрема, зазначив, що подібні заходи, сприяють виявленню правових проблем, обговоренню їх у професійному середовищі науковців та практиків та виробленню спільного бачення щодо способів їх розв’язання.

Конференція проходила у форматі трьох пленарних засідань. З доповідями на них виступили Світлана Глущенко – «Реформа системи виконання судових рішень: стратегічне планування та очікувані результати»; Корнелія Вьольк – «Деякі питання примусового виконавчого провадження в цивільних та господарських справах у Німеччині»; Віктор Міку – «Оптимізація роботи судів Молдови» та інші учасники дискусії. Так, Володимир Кривобок представив доповідь на тему «Проблеми забезпечення зв’язку вищої юридичної освіти з практичною роботою в прокуратурі».

За результатами конференції підготовлений збірник тез наукових повідомлень.

Прес-служба
Харківської обласної організації
Союзу юристів України

Джерело: Юридичний вісник України

Читати далі
Клікніть для коментування

Залишати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Події

Discussion Hub «Резонансні кримінальні провадження»

Опубліковано

on

От

Шановні пані та панове!

Пропонуємо Вам безоплатно відвідати LHS Discussion Hub «Резонансні кримінальні провадження» в рамках Школи кримінальної практики,  що відбудеться 8 серпня 2018 року на базі оствітньої платформи Legal High School.

Акція не поширюється на онлайн-формат!

Щоб скористатися цією пропозицією, зареєструйтесь на нашому сайті за посиланням.

Будемо раді зустріти вас у Legal High School
на 2-му поверсі БЦ «Леонардо»
(вул. Володимирська 52/17).

Читати далі

Події

Прийняття управлінських рішень під час кримінального переслідування компанії

Опубліковано

on

От

Запрошуємо Вас стати учасниками тренінгу на тему «Прийняття управлінських рішень під час кримінального переслідування компанії», що відбудеться 17 серпня 2018 року.

Спікером виступить Денис Овчаров, партнер, керівник практики захисту бізнесу Lavrynovych & Partners Law Firm, один із адвокатів у «Справі на мільярд»!

Упродовж останніх років в Україні заведено багато кримінальних проваджень щодо великого бізнесу. Чимало компаній не розуміють, як поводитися під час кримінального переслідування.

У ході тренінгу ми говоритимемо про таке:

  • Як ефективно витрачати час на прийняття управлінських рішень та здійснювати юридичний захист, щоб результат був якнайшвидше?
  • Які потрібно приймати управлінські юридичні рішення, щоб мінімізувати ризики кримінального переслідування?
  • У чому складність комунікацій у великих компаніях між юристами та менеджментом?

Ви зможете:

  • Бачити різницю між кримінальним переслідуванням великого бізнесу та кримінальним переслідуванням середнього бізнесу.
  • Правильно поводитись із документами та коректно спілкуватись як із правоохоронними та судовими органами, так і зі ЗМІ.
  • Складати алгоритми дій до, під час та після обшуків.
  • Вдало вибудовувати піар-стратегію захисту під час кримінального переслідування компанії.
  • Та багато іншого.

Будемо раді зустріти вас у Legal High School
на 2-му поверсі БЦ «Леонардо»
(вул. Володимирська 52/17).

Читати далі

Події

Полтавський окружний адміністративний суд відзначив своє 10-річчя

Опубліковано

on

Полтавський окружний адміністративний суд відзначив десяту
річницю від початку процесуальної діяльності.

Під час урочистого зібрання з цього приводу голова суду Сергій Удовіченко звернувся до колективу зі словами вдячності за сумлінну, плідну працю, побажавши всім подальших професійних здобутків.

Як будо відзначено за минулі 10 років суддівський корпус суду поповнили нові судді, відбулися зміни в професійній діяльності всіх працівників апарату.

І попри всі труднощі, які доводилося долати на шляху становлення й утвердження адміністративної юстиції, судді та працівники апарату продемонстрували яскравий приклад високого професіоналізму й відданості справі.

Із нагоди святкування 10-ї річниці процесуальної діяльності суду чимало працівників апарату суду було відзначено спеціальними подяками. Саме ж свято пройшло в теплій і затишній атмосфері.

Джерело: Юридичний вісник України

Читати далі

В тренді