Connect with us

Події

«Електронний суд у ЦНАП»

Дванадцятого жовтня відбулася зустріч голови Закарпатського апеляційного суду Ганни Фазикош та голови ОВА Віктора Микити з метою обговорення та підписання «Меморандуму про співпрацю та обмін інформацією між Закарпатською обласною державною адміністрацією – обласною військовою адміністрацією, ДСА України та Закарпатським апеляційним судом».

Читайте також: Судові новації

Мета проекту – наблизити судову систему до суспільства, консолідація зусиль сторін меморандуму, спрямованих на співпрацю в частині забезпечення автоматизованого обміну інформацією на безоплатній основі між єдиними та державними реєстрами, автоматизованими системами, Єдиним державним реєстром судових рішень і порталом «Допомога Закарпаття». В рамках співпраці відбуватиметься реалізація пілотного проекту на території області – «Електронний суд у ЦНАП».

Переваги впровадження проекту цілком очевидні: людина зможе отримати в центрі надання адмінпослуг електронний ключ; обмінятися з судом документами; включитися в зал судових засідань, не виїжджаючи зі свого населеного пункту. Наступний етап реалізації проекту – обмін судовими рішеннями завдяки впровадженню новітніх технічних можливостей.

Читайте також: Не все так погано у нашому домі. Навіть якщо говорити про суди

Які очікуються результати: мережа точок доступу людей до суду збільшиться, а ще те, що використання гаджетів дозволить людині зʼявитися до суду в онлайн-форматі, якщо для цього немає іншої можливості.

Джерело: Юридичний вісник України

Читати далі

Новини на емейл

Правові новини від LexInform.

Один раз на день. Найактуальніше.

Digital-партнер


© ТОВ "АКТИВЛЕКС", 2018-2023
Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на LEXINFORM.COM.UA
Всі права на матеріали, розміщені на порталі LEXINFORM.COM.UA охороняються відповідно до законодавства України.