Connect with us

Події

Хакатон від AIESEC у Києві: два дні прокачки свого потенціалу через вирішення кейсів від українських компаній

Відокремлений підрозділ ВМГО «АЙСЕК в Україні» у місті Києві організовує подію, завдяки якій молоді люди зможуть розкрити свій потенціал в бізнес-індустрії країни. Хакатон відбудеться 11 та 12 листопада у Києві.

Якщо тобі від 18 до 29, ти прагнеш прокачати свої навички чи випробувати себе у маркетингу, інвестиціях або плануванні, участь у YouthHack – це ідеальна можливість для тебе.

YouthHack – це спроба молоді адресувати виклики війни в різноманітних бізнес-сферах та хакнути свій потенціал для сприяння економічному розвитку України. Тут можна завести приємні знайомства, почути багато практичної інформації від провідних українських компаній, а також стати членом команди, яка працюватиме над вирішенням одного з кейсів:

  • “Глобальна геополітична криза – чи варто інвестувати в miltech” від Blackshield Capital. Учасники проаналізують геополітичну кризу, можливості та ризики інвестицій та розроблять рекомендації та стратегії інвестицій в miltech.
  • “Стратегії виходу на нові ринки” від Brainstack_. Команда розглядатиме потенційні ринки для українських компаній, оцінюватиме підходи до виходу на нові ринки та аналізуватиме пов’язані ризики.
  • “Логістика та менеджмент в кризових умовах” від Coca-Cola. У межах кейсу учасники подумають над креативними рішеннями щодо менеджменту різних сфер під час кризи.

Попередня реєстрація обов’язкова до 8 листопада, ціна вхідного квитка – 250 гривень. На подію можна прийти самостійно, з другом/подругою, або відразу зі своєю командою.

Деталі хакатону можна знайти на сайті.

Більше про AIESEC в Україні та його проєкти на сайті та у соцмережах (Instagram, Telegram і ТікТок).

AIESEC – міжнародна молодіжна організація, що розвиває лідерство в молоді шляхом міжкультурних обмінів, членства в організації та проведенням подій, які сприяють розвитку юних лідерів. AIESEC в Україні працює в сфері цілей сталого розвитку, інформуючи суспільство в цій тематиці та організовуючи ініціативи, які сприяють вирішенню таких проблем.

Continue Reading

Новини на емейл

Правові новини від LexInform.

Один раз на день. Найактуальніше.

Digital-партнер


© ТОВ "АКТИВЛЕКС", 2018-2023
Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на LEXINFORM.COM.UA
Всі права на матеріали, розміщені на порталі LEXINFORM.COM.UA охороняються відповідно до законодавства України.