Connect with us

Події

Судді вивчали європейський досвід касаційного розгляду справ

У Касаційному адміністративному суді у складі Верховного Суду пройшов семінар для суддів на тему: «Питання касаційного розгляду: досвід країн Європи», організований судом у співпраці з проектом Twinning «Посилення інституційної спроможності Верховного Суду у сфері захисту прав людини на національному рівні».

Семінар відкрили проректор з науково-дослідної роботи Національної школи суддів України Наталія Шукліна, голова Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду Михайло Смокович та партнер постійного радника проекту Twinning, начальник відділу міжнародної правової взаємодії Верховного Суду Ліна Губар, які наголосили на важливості теми навчального курсу.

Досвід країн Європи з питань касаційного розгляду представила експерт — суддя Верховного Суду Латвійської Республіки, викладач Центру підготовки суддів Латвійської Республіки Вероніка Круміня.

Під час подальшої роботи учасники семінару розглянули й обговорили низку важливих тем, визначених програмою, як то: «Своєчасний та якісний розгляд справ», «Структурні умови та вимоги», «Забезпечення своєчасного та якісного розгляду справ», «Стандартизація, правова визначеність та передбачуваність рішень», «Тлумачення норм права», «Організація роботи суду», «Роль судді у здійсненні правосуддя», «Питання розрізнення публічних та приватних прав», «Спрощені провадження в адміністративному судочинстві. Досвід Латвії та Німеччини», «Застосування принципу пропорційності», «Вимоги до рішень апеляційних судів щодо встановлення фактів» тощо.

Джерело: Юридичний вісник України

Continue Reading
Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

Новини на емейл

Правові новини від LexInform.

Один раз на день. Найактуальніше.

Digital-партнер


© ТОВ "АКТИВЛЕКС", 2018-2023
Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на LEXINFORM.COM.UA
Всі права на матеріали, розміщені на порталі LEXINFORM.COM.UA охороняються відповідно до законодавства України.