Connect with us

В Україні

Держлікслужба визнала болгарську вакцину безпечною

На офіційному сайті Кабінету Міністрів України опубліковано інформацію про скасування тимчасової заборони застосування вакцини БЦЖ.

Розпорядженням Державної служби України з лікарських засобів та контролю за наркотиками від 28 лютого 2018 р. № 1799-1.1.1/4.0/17-18 була введена тимчасова заборона на реалізацію та застосування медичного імунобіологічного препарату Вакцина БЦЖ виробництва Болгарії. Це трапилося після надходження від обласного відділення ДСУЛЗ карти-повідомлення про випадок несприятливої події після імунізації при застосуванні цієї вакцини БЦЖ.

За результатами проведеного розслідування та на підставі висновку групи оперативного реагування не виявлено причино-наслідкового зв’язку між летальним випадком та застосуванням цієї вакцини БЦЖ.

Тому Державна служба України з лікарських засобів та контролю за наркотиками своїм розпорядженням від 3 березня 2018 р. № 1899-1.1.1/4.0/17-18 скасувала тимчасову заборону на  реалізацію та застосування медичного імунобіологічного препарату Вакцина БЦЖ болгарського виробництва.

Читати далі
Клікніть для коментування

You must be logged in to post a comment Login

Залишати коментар

Новини на емейл

Правові новини від LexInform.

Один раз на день. Найактуальніше.

© ТОВ "АКТИВЛЕКС", 2018-2022
Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на LEXINFORM.COM.UA
Всі права на матеріали, розміщені на порталі LEXINFORM.COM.UA охороняються відповідно до законодавства України.